آغاز خرید تضمینی گندم در استان سمنان

آغاز خرید تضمینی گندم در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ استان سمنان ،وی با بیان اینکه برآورد خرید به میزان 85 هزار تن گندم در استان سمنان پیش بینی می شود افزود : برداشت گندم مانند سال های گذشته از شهرستان گرمسار در غرب استان آغاز و در مرحله آخر در شرق استان شهرستان کالپوش خاتمه می یابد.

تحصیلی افزود : این اداره کل جهت تحویل در امر خرید گندم کشاورزان تمام تلاش خود را برای حمایت از گندمکاران محترم به کار بسته است ، از این رو 32 مرکز خرید تضمینی گندم در سطح هشت شهرستان استان مستقر شده است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان سمنان از تجهیز همه این مراکز خرید تضمینی به زیرساخت های لازم خبر داد وافزود: 64 نفر به عنوان عاملین تشخیص و ذی حساب به این 32 مرکز معرفی شدند که فرآیند خرید و پرداخت بهای گندم به کشاورزان به موقع انجام شود.

تحصیلی ضمن تاکید بر افتتاح حساب کشاورزان نزد بانک کشاورزی و ثبت و بروزرسانی اطلاعات ایشان در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی ، از آنان خواست در هنگام تحویل محموله خود به مراکز خرید تضمینی کارت ملی و شماره حساب خود رانیز به همراه داشته باشند .

همچنین مدیرکل غله استان بیان کرد: قیمت پایه گندم معمولی به ازای 4 درصد افت مفید و 1 درصد افت غیر مفید 175 هزار ریال تعییین گردیده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز خرید تضمینی گندم در استان سمنان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز خرید تضمینی گندم در استان سمنان"، کلیک کنید.