آماده سازی بوتاکس و ژل، در تشت حمام!

آماده سازی بوتاکس و ژل، در تشت حمام!

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ استان سمنان ،مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان کرد: با توجه به گزارش های ارسالی از سوی مردم و تبلیغات در فضای مجازی در خصوص مداخله در امور پزشکی به صورت تزریق ژل لب و بوتاکس توسط افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در منزل شخصی در شهر گرمسار، کارشناسان نظارت بر امور درمان دانشگاه به همراه نماینده تعزیرات شهرستان گرمسار با صدور حکم ورود به منزل توسط دادستان، از این خانه بازدید کردند.

دکتر سحر سعدالدین ادامه داد: در این منزل شخصی افراد فاقد صلاحیت، ژل و بوتاکس غیر استاندارد جهت تزریق به مراجعان آماده می کردند که پس از بررسی و احراز موضوع، پرونده به مراجع دیصلاح قانونی ارجاع داده و با فرد متخلف برخورد قانونی شد.

وی گفت: هم استانی های عزیز می توانند هر گونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیر مجاز افراد فاقد صلاحیت در امر درمان های پزشکی را به سامانه 190 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور یا اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی سمنان با شماره 02331052226 و شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های تحت پوشش دانشگاه گزارش نمایند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده سازی بوتاکس و ژل، در تشت حمام!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده سازی بوتاکس و ژل، در تشت حمام!"، کلیک کنید.