ابراز تاسف حماس از اظهارات محمود عباس در نشست منامه

ابراز تاسف حماس از اظهارات محمود عباس در نشست منامه

به گزارش ویکی بلاگ  جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد: ما از اظهارات محمود عباس، رییس تشکیلات خودگردان فلسطین در نشست سران عرب در منامه درباره عملیات طوفان الاقصی و روند آشتی داخلی متاسف هستیم و تاکید می کنیم دشمن صهیونیستی که بیش از 76 سال است به قتل و شکنجه ملت ما در غزه، کرانه باختری، قدس و اراضی اشغالی 1948 می پردازد، منتظر بهانه برای ارتکاب جنایت های خود در حق ملت فلسطین در تمام مراحل مبارزه ملی ما از سال 1948 نبوده است.

به نقل از خبرگزاری سما، جنبش حماس تاکید کرد: عملیات طوفان الاقصی در هفت اکتبر مهمترین حلقه در مبارزه ملت فلسطین در مقابله با رژیم اشغالگری است که حقوق و مقدسات ما را نقض و اسرای ما را شکنجه می کند. این عملیات با هدف قرار دادن مسیله فلسطین در راس اولویت ها و تحقق دستاوردهای استراتژیک علیه این رژیم و نزدیک شدن بیشتر ما به آزادی و تعیین سرنوشت است.

در بیانیه حماس آمده است: ما بارها تمایل خود را برای تکمیل وحدت ملی اعلام کردیم و در تمام مراحل در راه تحکیم جبهه داخلی نرمش و انعطاف لازم را نشان دادیم.

محمود عباس در نشست سران اتحادیه عرب در منامه جنبش حماس را به دادن بهانه به رژیم صهیونیستی برای حمله به نوار غزه متهم کرد و گفت: عملیات نظامی حماس که با یک تصمیم یک جانبه در هفت اکتبر گرفته شد به دست اسراییل بهانه داد تا به نوار غزه حمله کند و در آنجا قتل و ویرانی را به راه بیندازد.

محمود عباس مدعی شد: این جنبش حماس است که با پایان دادن به دودستگی داخلی مخالفت می کند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابراز تاسف حماس از اظهارات محمود عباس در نشست منامه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابراز تاسف حماس از اظهارات محمود عباس در نشست منامه"، کلیک کنید.