احتمال ماندن سردار آزمون در رم قوت گرفت

احتمال ماندن سردار آزمون در رم قوت گرفت

رسانه ایتالیایی از احتمال ماندن سردار آزمون در این تیم برای فصل بعد خبر داد.

به گزارش ویکی بلاگ، آینده سردار آزمون همچنان مبهم است. درست است که دوران حضور این بازیکن در رم به پایان رسیده ولی نمی‌توان ستاره ایرانی را جداشده قطعی جمع جالوروسی دانست. مهاجم ایرانی این روزها از تعطیلات خانوادگی‌اش لذت می‌برد و چشم به فصل آینده دارد.

به گزارش سایت romapress، در روزهای اخیر جلساتی بین مدیران جالوروسی و اطرافیان سردار آزمون برگزار شده که در آن گزینه خرید دائمی بازیکن ایرانی از لورکوزن با ۱۲.۵ میلیون یورو مورد بحث قرار گرفته است.

تا چند هفته پیش خداحافظی این مهاجم ایرانی قطعی بود اما امروز نمی‌توان احتمال ماندن او در رم برای فصل بعد را رد کرد؛ چرا که دِروسی خوشحال خواهد شد که او را در ترکیب فصل آینده تیمش در اختیار داشته باشد.

در این میان، باشگاه‌های دیگر نیز وضعیت سردار آزمون را زیر نظر دارند و یکی از این تیم‌ها سویاست که خواهان به خدمت گرفتن او شده است. از فنرباغچه هم به عنوان یکی از گزینه‌های پیش روی سردار نام برده شده است.

قرارداد قرضی آزمون با رم فردا (۳۰ ژوئن) رسما به پایان می‌رسد و مدیران رم همچنین می‌توانند تصمیم بگیرند که برای تمدید قرارداد این بازیکن ایرانی مذاکره کنند یا خیر.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال ماندن سردار آزمون در رم قوت گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال ماندن سردار آزمون در رم قوت گرفت"، کلیک کنید.