اخراج 100 هزار تبعه بیگانه از این استان

به گزارش ویکی بلاگ ،حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج در البرز با اشاره به اینکه حضور اتباع غیر مجاز در برخی محلات شهرهای اقماری کرج آسیب های اجتماعی به دنبال دارد، اظهار داشت: استان البرز به عنوان یکی از استان های هدف است که بسیاری از اتباع غیر مجاز پس از ورود به کشور در شهرهای این استان اقامت می کنند.

ویکی بلاگ در خبری نوشت:مددی عنوان کرد: در این راستا دستگاه های مربوطه به منظور طرد اتباع بیگانه غیرمجاز از البرز در چارچوب قانون عمل خواهند کرد.

وی به فعالیت اردوگاه مراقبتی موقت ساماندهی اتباع خارجی در این استان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این اردوگاه ظرفیت پذیرش روزانه 250 تبعه غیرمجاز داوطلب برای بازگشت به کشورشان را دارد.

دادستان استان با تاکید براینکه موضوع طرد اتباع بیگانه غیرمجاز در استان با جدیت در حال اجراست، افزود: جمع آوری اتباع غیر مجاز به عنوان مطالبه مردمی در دستور کار است که به دنبال آن نارضایتی شهروندان از این موضوع رفع وبه کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم در استان کمک خواهد کرد.

وی همچنین به جمع آوری کودکان کار و متکدیان در شهر که اغلب در ورودی شهر مشهود هستند وبرخی به صورت زباله گرد در شهر دیده می شوند و باعث ایجاد آشفتگی بصری و بروز آسیب های اجتماعی بسیار زیادی در جامعه می شوند اشاره کرد و گفت: اقدامات مطلوبی در این خصوص توسط دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری و بخش حقوق عامه و دیگر دستگاه های مربوطه صورت گرفته و برای جمع آوری آنها از سطح شهر مصمم عمل خواهیم کرد.

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز با اشاره به اینکه جمع آوری این اقشارو دیگر اقداماتی که در سطح شهر اتفاق افتاده در جامعه مشهود و ملموس بوده، گفت: این امر نارضایتی شهروندان را که ددر این خصوص بسیار گله مند بودند تا حد بسیاری کاهش داده است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخراج 100 هزار تبعه بیگانه از این استان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخراج 100 هزار تبعه بیگانه از این استان"، کلیک کنید.