ادعای وزیر علوم درباره دلیل اخراج استادان دانشگاه

ادعای وزیر علوم درباره دلیل اخراج استادان دانشگاه

به گزارش ویکی بلاگ، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: استادان دانشگاه، چشم وچراغ دانشگاه و جامعه هستند و موضوع جوسازی در خصوص اخراج استادان صحت ندارد.

ویکی بلاگ در خبری نوشت:محمدعلی زلفی گل ظهر شنبه در حاشیه کلنگ زنی یک طرح آموزشی دانشگاه یاسوج در جمع خبرنگاران افزود: استادان سرمایه های جامعه و افتخار جامعه دانشگاهی هستند.

تعداد کمی از اساتیدی که در سطح دانشگاه ها اخراج شدند، بدون تردید مشکلاتی در زمینه آموزش، پژوهش و موارد دیگری داشتند

وی با بیان اینکه قوانین و مقرراتی وجود دارد که هر کسی آن را رعایت کند، هیچ مشکلی برای وی ایجاد نمی شود، گفت: همواره از توان علمی و تخصصی این نخبگان برای پیشرفت کشور بهره خواهیم برد.

زلفی گل اظهار داشت: به طور یقین هیچ اخراجی بدون دلیل و با نگاه سیاسی و یا بدون توجه به توانمندی های و ظرفیت های استادان دانشگاه نبوده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه یک عضو هییت علمی باید نظم کلاس، و اخلاق حرفه ای را به طور کامل رعایت کند، گفت: چنانچه یک عضو هییت علمی نتواند ترفیع سالانه اش را بگیرد شامل رکود علمی می شود و به هرحال باید تبدیل وضعیت اعضای هییت علمی توسط مرجع ذی صلاح بررسی و تایید شود.

زلفی گل اظهار داشت: تعداد کمی از اساتیدی که در سطح دانشگاه ها اخراج شدند، بدون تردید مشکلاتی در زمینه آموزش، پژوهش و موارد دیگری داشتند و خیلی از این افراد بازنشسته بودند که جزو افراد اخراجی قلمداد شدند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای وزیر علوم درباره دلیل اخراج استادان دانشگاه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای وزیر علوم درباره دلیل اخراج استادان دانشگاه"، کلیک کنید.