ارتقای ساختار محیط زیست در بدنه شهرداری ها موثر است – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

ارتقای ساختار محیط زیست در بدنه شهرداری ها موثر است - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، اصغر عطایی، سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در این نشست با اشاره به اینکه تداوم بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات و چالش های محیط زیستی کلانشهرها حتماً منجر به راهکارها و سیاست گذاری های کلان و اثربخش در حل موضوعات خواهد شد گفت: ارتقای ساختار محیط زیست در بدنه شهرداری های کلانشهرها چه از حیث اختصاص منابع مالی و چه از نظر نیروی انسانی متخصص و توانمند می تواند در تجمیع، انسجام و راهبری مباحث محیط زیستی در شهرداری های کلانشهرها بسیار موثر باشد.

وی اظهار داشت: مواردی همچون تامین منابع پایدار، عوارض آلایندگی محیط زیست و صرف آن در مسایل محیط زیستی شهرها، مدهای حمل و نقل پاک عوارض محیط زیستی، استفاده از منابع تجدیدپذیر و بهینه سازی مصرف انرژی، آلودگی هوا و تجربه کلان شهر تهران در معرفی شناسایی و پایش منابع آلاینده موضوعات مشترکی است که این نشست بستری برای تبادل تجربیات موفق محیط زیست شهرها و نیل به پویایی و رسالت محیط زیستی دارد.

وی تاکید کرد: انتظار می رود با حمایت شورای اسلامی شهر تهران و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها اصلاح ساختار سازمانی محیط زیست کلانشهرها صورت پذیرد.

در این نشست پس از طرح نظرات و پیشنهادات نمایندگان کلانشهرها در خصوص ارتقای ساختار محیط زیست شهرداری ها، موضوعات تدوین طرح جامع آب خام و استفاده از پس آب در آبیاری شهری ارایه شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارتقای ساختار محیط زیست در بدنه شهرداری ها موثر است – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارتقای ساختار محیط زیست در بدنه شهرداری ها موثر است – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.