اسبقیان: مردم پشت سر رهبر انقلاب ایستاده اند

اسبقیان: مردم پشت سر رهبر انقلاب ایستاده اند

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، نشان دادند پشت سر رهبر انقلاب اسلامی ایستاده اند.

به گزارش ویکی بلاگ، سید محمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن سال 1402، گفت: چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت قهرمان ایران، مقام معظم رهبری و وزیر ورزش تبریک می گویم. این حضور ملت قهرمان ایران نشان داد که شعار تا پای جان برای ایران اسلامی واقعی است و مردم ما پشت سر ولایت و رهبر ایستاده اند.

او درباره حضور مردم در این راهپیمایی نیز گفت: حضور ملت قهرمان ایران بسیار شگفت انگیز و نسبت به سال های قبل هم از همین ساعات اولین نشان می دهد که پرشورتر است که با شعارهای مرگ بر آمریکا و اسراییل نشان می دهند پای آرمان های امام و به ویژه شهید مقاومت، حاج قاسم سلیمانی هستند.

اسبقیان درباره حضور مسیولان کشور در این راهپیمایی نیز گفت: روسای فدراسیون های ورزش و جامعه پر افتخار ورزش کشور و وزیر ورزش در این راهپیمایی حضور دارند و همگام با ملت ایران در یک صف واحد فریاد مرگ بر آمریکا و اسراییل سر می دهند و پای آرمان های خود هستند.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسبقیان: مردم پشت سر رهبر انقلاب ایستاده اند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسبقیان: مردم پشت سر رهبر انقلاب ایستاده اند"، کلیک کنید.