استقلال با معجزه فولادی قهرمان می شود/ آبی ها در انتظار تکرار بهار 88

استقلال با معجزه فولادی قهرمان می شود/ آبی ها در انتظار تکرار بهار 88

آفتاب نیوز :

استقلال و پرسپولیس هر دو به پیروزی رسیدند تا تکلیف قهرمان لیگ بیست و سوم به هفته پایانی این پیکار ها کشیده شود و شنبه شب مشخص خواهد شد کدام تیم با کاپ قهرمانی عکس یادگاری خواهد گرفت. با توجه به اینکه پرسپولیس حالا یک امتیاز از استقلال بیشتر دارد و مسابقه پایانی این تیم هم با حضور تماشاگرانش خواهد بود، باید پذیرفت که حداقل روی کاغذ شانس قرمز پوشان برای فتح لیگ بیست و سوم بیشتر از همتایان آبی خود خواهد بود، ولی استقلالی ها یک بار تجربه قهرمانی درهفته پایانی را داشته اند و حالا به طور جدی چشم انتظار تکرار آن هستند.

در ششم اردیبهشت سال 1388 هفته پایانی هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی باید انجام می شد که استقلال مهمان پیام مشهد بود و ذوب آهن که در آن مقطع صدر نشین لیگ برتر محسوب می شد نیز به مهمانی فولاد خوزستان می رفت. شرایط جدول به گونه ای بود که ذوب حتی با یک مساوی هم قهرمان می شد، ولی فولاد خوزستان با ارایه یک نمایش فوق العاده توانست سبز پوشان اصفهانی را شکست بدهد و استقلال به لطف پیروزی برابر میزبان خود فاتح لیگ هشتم شد.

حالا اگرچه پرسپولیس در خانه خود بازی دارد و تماشاگرانش پشت سر این تیم هستند، ولی اگر مس رفسنجان در نقش فولاد برای استقلال ظاهر شده و خاطره بهار 88 را تکرار کند، استقلال می تواند به لطف پیروزی بر پیکان قهرمان لیگ بیست و سوم شود. البته اگر استقلال پیکان را شکست بدهد، حتی تساوی مس رفسنجان با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی هم برای قهرمانی آبی پوشان کفایت می کند. با وجود همه این موارد بار دیگر تاکید می کنیم حداقل روی کاغذ شانس قهرمانی پرسپولیس بیشتر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقلال با معجزه فولادی قهرمان می شود/ آبی ها در انتظار تکرار بهار 88" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقلال با معجزه فولادی قهرمان می شود/ آبی ها در انتظار تکرار بهار 88"، کلیک کنید.