اسم جدیدترین سریال مهران مدیری لو رفت + جزییات

اسم جدیدترین سریال مهران مدیری لو رفت + جزییات

آفتاب نیوز :

حتما قرار است که «پدر قهوه» ساخته شود، اما از نظر ساترا، مهران مدیری هنوز برای تولید سریال خاصی اقدام نکرده و اخبار منتشرشده در فضای مجازی با موضوع تولید سریال «پدر قهوه» توسط مهران مدیری صرفا گمانه زنی های رسانه ای در فضای مجازی است. شنیده شده که سریال «پدر قهوه» قصه مردی را روایت می کند که مافیای قهوه در ایران است.

خبر رسیده که این سریال جدید در مراحل پایانی پیش تولید قرار دارد و این در حالی است که ساترا می گوید هیچ مجوزی برای سریال صادر نشده.

یکی از پلتفرم ها سرمایه گذار اصلی سریال است و این سریال بعد از پایان کار در فیلم نت پخش می شود. مدیری مانند دیگر سریال هایش، در کار جدیدش بازی می کند و گفته می شود ژاله صامتی و سام درخشانی هم از دیگر بازیگران سریال هستند. عنوان «پدر قهوه» یکی دیگر از سریال های مدیری با عنوان «قهوه تلخ» را به یاد مخاطبان می اندازد، سریالی که در زمان پخش با استقبال مخاطبان روبه رو شد. ظاهرا این سریال هم طنز است. به احتمال زیاد خود کارگردان هم در این سریال مانند دیگر آثارش بازی خواهد کرد. این روز ها «اسکار» مهران مدیری بیننده زیاد دارد و توانسته از ریالیتی شو های محبوب شبکه نمایش خانگی باشد.

از «قهوه تلخ» تا «پدر قهوه»

اواخر دهه 80 وقتی مهران مدیری با تلویزیون به بن بست رسید، سریال «قهوه تلخ» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت. سال های 89 و 90 اوج داستان فروش سی دی های فیلم و سریال در سوپرمارکت ها بود و «قهوه تلخ» پرمشتری ترین محصول فرهنگی ای بود که در سوپرمارکت ها ارایه می شد، سریالی که بسیار دیده شد، ولی ناتمام ماندنش به دلیل اختلاف مدیری با سرمایه گذار، ضربه ای کاری به اعتماد مخاطب وارد کرد. پس از «قهوه تلخ» مدیری سریال های دیگری برای شبکه نمایش خانگی ساخت، سریال هایی، چون «ویلای من» که هیچ کدام نتوانستند موفقیت «قهوه تلخ» را تکرار کنند. دهه 90 دهه بازگشت مدیری به تلویزیون بود و در این سال ها او را بیشتر به عنوان برنامه ساز دیدیم تا کارگردان سریال. البته مدیری در میانه های دهه 90، فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» را هم کارگردانی کرد. او که سال ها با «دورهمی» میهمان خانه های مردم بود، حالا برنامه «اسکار» را در شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد و در تدارک سریال «پدر قهوه» است که هنوز مجوز ساترا را برای تولید نگرفته.

افتتاح کافه برای زدن بانک

سریال «پدر قهوه» که گفته می شود، اقتباسی از یک کمدی هالیوودی است ماجرای گروهی است که با تصور گران شدن قهوه، به قصد سرمایه گذاری و کسب سود، همه دار و ندار خود را صرف خریدن قهوه می کنند. در این میان امضای قراردادی میان ایران و کنیا، قیمت قهوه را به شدت پایین می آورد. راه حل انتخابی برای جبران مافات، زدن بانک است. به همین منظور مغازه کناری یک بانک انتخاب شده و به صورت صوری کافه ای تاسیس می شود؛ کافه ای که گردانندگانش، چون دغدغه کافه داری ندارند با مشتریان بدرفتاری می کنند؛ اتفاقی که باعث شهرت کافه در تهران می شود و حالا خیلی ها می خواهند به کافه ای بروند که در آن خبری از تکریم مشتری نیست. به این ترتیب کافه ای که برای زدن بانک راه اندازی شده، به شلوغ ترین کافه پایتخت تبدیل می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسم جدیدترین سریال مهران مدیری لو رفت + جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسم جدیدترین سریال مهران مدیری لو رفت + جزییات"، کلیک کنید.