اطلاعیه پلیس درباره ویدیوی منتشرشده از درگیری بازیگر زن و یک مامور

اطلاعیه پلیس درباره ویدیوی منتشرشده از درگیری بازیگر زن و یک مامور

به دنبال انتشار ویدیویی از درگیری یکی از بازیگران زن با مامور پلیس، مرکز اطلاع رسانی پلیس اعلام کرد که این موضوع ارتباطی به طرح عفاف و حجاب ندارد.

به گزارش ویکی بلاگ، صبح امروز ویدیویی از درگیری لفظی یکی از بازیگران قدیمی زن با یکی از ماموران پلیس در فضای مجازی منتشر و در توضیحات ادعا شد که این درگیری درپی اجرای طرح عفاف و حجاب و مخالفت این بازیگر با بازداشت چند دختر جوان رخ داده است. موضوعی که مرکز اطلاع رسانی پلیس آن را تکذیب کرد.

در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه «ویدیو شهروند سالخورده ارتباطی با عفاف و حجاب ندارد»،  آمده است: « در پی انتشار ویدیو از فردی با هویت معلوم در فضای مجازی که در حال اعتراض و متاسفانه توهین و بی ادبی به مامور پلیس است؛ با بررسی به عمل آمده مشخص شد که اعتراض این بانوی سالخورده به عملیات عمرانی در محدوده عابر پیاده بوده که پلیس با خویشتن داری و رعایتِ ادب در حفظِ حرمت ایشان اقدام کرده است.»

مرکز اطلاع رسانی پلیس در ادامه این اطلاعیه آورده است: « اساسا موضوع به پلیس و به حوزه عفاف و حجاب مرتبط نبود. با این وجود پس از طرحِ موضوع و اعتراض ایشان به عملیات عمرانی، مراتب از طرف پلیس به حوزه خدماتِ شهریِ مرتبط منعکس شده است.»

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اطلاعیه پلیس درباره ویدیوی منتشرشده از درگیری بازیگر زن و یک مامور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اطلاعیه پلیس درباره ویدیوی منتشرشده از درگیری بازیگر زن و یک مامور"، کلیک کنید.