اعتراف شرم آور زن متاهل به رابطه هوس آلود با یک جوان

اعتراف شرم آور زن متاهل به رابطه هوس آلود با یک جوان

آفتاب نیوز :

زن 35 ساله که با درخواست طلاق همسرش به مرکز انتظامی احضار شده بود، در حالی راز ازدواج با مدارک جعلی را فاش کرد که از شدت شرم حتی نمی توانست به چهره همسرش نگاه کند.

این زن جوان با بیان این که فکر می کردم با این رابطه هوس آلود به آرامش می رسم، اما در منجلاب فضا های مجازی، آینده ام را نیز از دست دادم، به مشاور و مددکار اجتماعی میرزا کوچک خان گفت: سومین فرزند یک خانواده پنج نفره هستم که پدر و مادرم بی سواد بودند و من آن ها را برای رسیدن به خواسته های غیراخلاقی ام به راحتی فریب می دادم، اما خودم نیز تا مقطع راهنمایی بیشتر درس نخواندم و به خاطر دوستی با چند دختر هم محلی ام که از من بزرگ تر بودند، ترک تحصیل کردم و با آن ها به تفریح و خوشگذرانی های زودگذر پرداختم چرا که پدر و مادرم توجهی به نیاز های عاطفی من نداشتند و من هیچ گاه طعم رفتار و گفتار محبت آمیز از سوی خانواده ام را نچشیدم.

به همین دلیل بیشتر اوقاتم را با دوستانم می گذراندم و به آرزو های بلند پروازانه ام می اندیشیدم که خودم می دانستم هیچ گاه این آرزو ها رنگ واقعیت نمی گیرد.

خلاصه در حالی که به شدت از خانواده ام فاصله گرفته بودم که با پسر یکی از همکاران پدرم ازدواج کردم.

او نیز کارگر ساختمانی بود و به همراه پدرش کارگری می کرد، اما این ازدواج 2 سال بیشتر طول نکشید و از او جدا شدم چرا که «قاسم» نمی توانست خواسته های مادی و حتی عاطفی مرا برآورده کند.

درآمد او برای من که رویا های زیادی در سر داشتم به هیچ وجه کافی نبود. حدود 8 ماه بعد از طلاق بود که با «قادر» آشنا شدم. همسر او یک سال قبل فوت کرده بود و من هم برای رهایی از وضعیتی که دچار آن بودم و نمی توانستم حتی مخارج روزانه خودم را تامین کنم بی درنگ با او ازدواج کردم که تقریبا وضعیت مالی مناسبی داشت، ولی «قادر» هم فقط نیاز های مالی مرا برآورده می کرد حتی گوشی تلفن گران قیمت برایم خرید و من هم به برخی از خواسته هایم رسیدم.

با وجود این «قادر» مدام در بیرون از منزل کار می کرد و زیاد به نیاز های جدی عاطفی من توجهی نداشت چرا که او 20 سال از من بزرگ تر بود و زمانی که از سرکار به خانه باز می گشت از شدت خستگی هنوز سفره شام را جمع نکرده بودم او به خواب می رفت.

در این شرایط بود که بیشتر از گذشته احساس تنهایی کردم و متاسفانه در پی هوسرانی های جوانی که نام آن را «فرار از تنهایی» گذاشته بودم در شبکه اینستاگرام با جوان دیگری به نام «فرمان» آشنا شدم که مدام جملات زیبای عاشقانه برایم ارسال می کرد.

این بود که حدود 9 ماه قبل از خانه فرار کردم و به یکی از شهر های دیگر خراسان رضوی رفتم تا بتوانم به طور غیابی از «قادر» طلاق بگیرم و با مدارک جعلی ازدواج کنم.

چرا که نمی خواستم پول های شوهرم را از دست بدهم و نیاز های مالی ام نیز دچار مشکل شود، اما متاسفانه «قادر» متوجه نقشه من شد و خودش تقاضای طلاق داد. حالا نه تنها به آرامش نرسیدم بلکه آینده ام را نیز در منجلاب فضای مجازی تباه کردم، اما ای کاش…

با توجه به اهمیت و حساسیت این ماجرای تاسف بار، بررسی راهکار های قانونی و اقدامات مشاوره ای برای رهایی زن جوان از این شرایط تاسف بار با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ علی برزنونی (رییس کلانتری میرزا کوچک خان) در دایره مددکاری اجتماعی کلانتری آغاز شد.

منبع : خبر فوری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف شرم آور زن متاهل به رابطه هوس آلود با یک جوان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف شرم آور زن متاهل به رابطه هوس آلود با یک جوان"، کلیک کنید.