افزایش 2 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرلنگه

افزایش 2 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرلنگه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه از افزوده شدن دو رشته دیگر به رشته های کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ، محمدرضا حیدری سیرمندی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه در جلسه شورای آموزشی این واحد دانشگاهی اظهار کرد: تقاضا برای افزایش رشته های کارشناسی ارشد در واحد بندرلنگه محسوس و جز مطالبات دانشجویان بود با پیگیری های انجام شده دو رشته دیگر به رشته های کارشناسی ارشد آن افزوده شد.

وی رشته های مدیریت ورزشی با گرایش مدیریت بازاریابی و ارتباطات ورزشی و مهندسی برق گرایش سیستم های قدرت را از رشته های جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه نام برد و افزود: این واحد دانشگاهی تا قبل از تصویب این دو رشته دارای پنج رشته تحقیقات آموزشی، حقوق کیفری و جرم شناسی، روانشناسی تربیتی، حسابداری و آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد بود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه عنوان کرد: از نیمسال دوم 1403 در رشته های جدید از بین داوطلبان زن و مرد پذیرفته شده در آزمون دانشگاه ها و آموزش عالی پذیرش خواهیم داشت.

حیدری سیرمندی تاکید کرد: انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی از روز شنبه 12 خرداد آغاز و تا روز چهارشنبه 16 خرداد ادامه دارد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش azmoon.org نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته / محل خود اقدام کنند. همچنین ثبت نام بدون آزمون ویژه استعداد های درخشان مقطع کارشناسی ارشد نیز در همان سایت امکان پذیر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 2 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرلنگه" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 2 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بندرلنگه"، کلیک کنید.