اقدام عجیب ترامپ علیه یک فیلم در جشنواره کن

اقدام عجیب ترامپ علیه یک فیلم در جشنواره کن

آفتاب نیوز :

پس از نمایش فیلم «کارآموز» ساخته علی عباسی در بخش مسابقه اصلی جشنواره کن که درباره زندگی دونالد ترامپ رییس جمهوری سابق آمریکاست و او را به عنوان یک متجاوز، به تصویر می کشد، «استیون چونگ» سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ، در گفتگو با ورایتی تایید کرد که علیه این فیلم اقدام قانونی خواهند کرد و گفت: «این زباله، تخیل محض است و دروغ هایی را که مدت هاست از بین رفته است را دوباره مطرح می کند.»

او ادامه داد: «این فیلم یک توهین مخرب است و نباید روشنایی روز را ببیند و سزاوار سطل آشغال است. این یک دخالت هالیوودی در انتخابات آینده آمریکا و از سوی کسانی است که می دانند ترامپ بار دیگر صندلی کاخ سفید را پس خواهد گرفت».

فیلم «کارآموز» که در آن «سباستین استن» در نقش ترامپ بازی می کند در حالی در کن رونمایی شده که پیش از آغاز نمایش با پیامی مبنی بر سلب مسیولیت و تخیلی بودن وقایع همراه می شود. این فیلم نگاهی به زندگی و حرفه دونالد ترامپ می اندازد که به عنوان یک تاجر املاک در نیویورک در دهه 1970 و 1980 کار می کرد و از سوی وکیلش حمایت می شد.

در این فیلم «جرمی استرانگ» در نقش وکیل ترامپ و «روی کوهن» و «ماریا باکالووا» در نقش ایوانا همسر سابق دونالد ترامپ نقش آفرینی می کنند.

«کارآموز» چندان مورد استقبال منتقدان قرار نگرفته و برخی منتقدان آن را فیلمی بسیار بد با ارایه اطلاعاتی تکراری درباره دونالد ترامپ توصیف کردند، هر چند از بازیگران این فیلم تمجید کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدام عجیب ترامپ علیه یک فیلم در جشنواره کن" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدام عجیب ترامپ علیه یک فیلم در جشنواره کن"، کلیک کنید.