انجام فرایند رای‌گیری انتخابات در ۱۴۳۸ نقطه و محل استان زنجان

انجام فرایند رای‌گیری انتخابات در ۱۴۳۸ نقطه و محل استان زنجان

ویکی بلاگ/زنجان رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه عملیات رای‌گیری در ۱۴۳۸ نقطه و محل  در استان انجام خواهد شد، گفت: ۷۷۲ شعبه اخذ رای در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان پیش‌بینی شده است که از این تعداد ۳۱۵ شعبه سیار خواهد بود.

ابوالفضل رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ویکی بلاگ با بیان اینکه همه آموزش‌ها برای دست‌اندرکاران روند انتخابات ریاست جمهوری فراهم شده و در حال انجام است، اظهار کرد: بیش از ۱۳ هزار نفر به عنوان دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در شعب اخذ رأی سازماندهی شده‌اند که بازرسان شعب نیز به این آمار اضافه می‌شوند.

وی گفت: همه اقدامات اجرایی برای برگزاری انتخابات سالم، باشکوه، امن و رقابتی انجام گرفته است و آماده برگزاری انتخابات در ۱۹ حوزه اصلی و فرعی استان هستیم.

رفیعی با بیان اینکه عملیات رای‌گیری در ۱۴۳۸ نقطه و محل در استان انجام خواهد شد، گفت: ۷۷۲ شعبه اخذ رای در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان پیش‌بینی شده است که از این تعداد ۳۱۵ شعبه سیار خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان تصریح کرد: تبلیغات در انتخابات ریاست جمهوری، از تاریخ اعلام اسامی نامزدها توسط وزارت کشور آغاز شده و پایان آن ساعت ۸:۰۰ صبح روز پنجشنبه هفتم تیرماه خواهد بود.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال‌جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجام فرایند رای‌گیری انتخابات در ۱۴۳۸ نقطه و محل استان زنجان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجام فرایند رای‌گیری انتخابات در ۱۴۳۸ نقطه و محل استان زنجان"، کلیک کنید.