اورونوف پرسپولیس را در کورس قهرمانی نگه داشت

اورونوف پرسپولیس را در کورس قهرمانی نگه داشت

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری 2 بر یک برابر نساجی، در فاصله چهار هفته تا پایان لیگ خود را در کورس قهرمانی نگه داشت.

به گزارش ویکی بلاگ، تیم فوتبال نساجی مازندران در جریان هفته بیست وششم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت 18:15 در ورزشگاه وطنی میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

پرسپولیس با این نتیجه 56 امتیازی شد و موقتا پیش از آغاز دیدار استقلال – ذوب آهن در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. نساجی هم با 22 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به فولاد در رده پانزدهم جدول رده بندی جای گرفت.

نساجی یک – پرسپولیس دو

گل ها: اوستون اورنوف در دقایق 6 و 69 برای پرسپولیس و امیرمحمد هوشمند در دقیقه 59 برای نساجی.

کارت زرد: سروش رفیعی از پرسپولیس در دقیقه 10 و  امیرحسین سام دلیری در دقیقه 18، حسین زامهران در دقیقه 49 و صابر حردانی در دقیقه 70 از نساجی.

کارت قرمز: سروش رفیعی در دقیقه 50 از پرسپولیس.

ترکیب نساجی: لوآن پولی، وحید محمدزاده، امیرمهدی جان ملکی، سعید غلامعلی بیگی، فرزاد زامهران، منصور باقری (46 مهرداد عبدی)، محمد عباس زاده (46 محمدرضا آزادی)، امیرحسین سام دلیری (46 صابر حردانی)، امیر محمد هوشمند، سیدمحمدرضا حسینی (75 اسماعیل بابایی)، محمدرضا عباسی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گیورگی گولسیانی، حسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورنوف (90 سعید صادقی)، مهدی ترابی (65 سینا اسدبیگی)، وحید امیری (90محمد خدابنده لو) و عیسی آل کثیر (85 فرشاد فرجی).

شرح گل:

در دقیقه 6 روی پاس عرضی وحید امیری، توپ به اوستون اورنوف رسید و این بازیکن با یک شوت از راه دور دروازه را باز کرد.

در دقیقه 59، امیرمحمد هوشمند با حرکت به پشت محوطه جریمه پرسپولیس و در ادامه شوت پای راست دروازه این تیم را هدف قرار داد و تیمش را به گل تساوی رساند.

در  دقیقه 69، روی پاس سینا اسد بیگی، اورونوف به توپ رسید و  با ورود به محوطه جریمه نساجی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اورونوف پرسپولیس را در کورس قهرمانی نگه داشت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اورونوف پرسپولیس را در کورس قهرمانی نگه داشت"، کلیک کنید.