اینچه درگاهی: امیدوار به سامان ژیمناستیک هستم/ باید همه چیز را دوباره بازسازی کنیم+فیلم

اینچه درگاهی: امیدوار به سامان ژیمناستیک هستم باید همه چیز را دوباره بازسازی کنیم+فیلم

رییس فدراسیون ژیمناستیک گفت: کمی به عقب برمی گردیم، اما چاره ای نیست و با همین برنامه باید همه چیز را دوباره بازسازی کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ، زهرا اینچه درگاهی پس از آنکه به عنوان رییس فدراسیون ژیمناستیک حایز اکثریت آرا شد، اظهار کرد: خدا را شاکرم که پس از دو سال و اندی مشکلات امروز با یک رای قاطع انتخاب و با وحدت و همدلی جامعه ژیمناستیک شاهد به سامان شدن این ورزش در سال های آینده خواهیم شد. امیدوارم نتایج این انتخابات که باعث سربلندی ژیمناستیک شد و نتایج افتخارآفرینی را رقم زد بتواند باعث سربلندی کشور و ورزش مان بشود.

رییس فدراسیون ژیمناستیک  در مورد حضور نمایندگان فدراسیون جهانی و روند اصلاح اساسنامه این فدراسیون گفت: طبیعتاً اساسنامه ها و آیین نامه هایی که هست نگاشته می شود و بعد در مسیر اجرا ممکن است با مشکلاتی روبه رو شود که در مورد آنها پیش بینی نشده و اصطلاحاً سکوت در موردشان وجود دارد. طبیعتاً اساسنامه ما مبرا از این قضیه نیست، مثل همه اساسنامه ها و آیین نامه ها نقاط قوت و ضعف دارد. نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را در طول دوران کاری خود برطرف می کنیم.  

اینچه درگاهی در مورد کسب سهمیه المپیک پاریس و ارتقای این سهمیه در ادوار بعدی گفت: واقعیتی که وجود داشت من یک برنامه 8 ساله را سال 1396 ارایه دادم و در مجمع درباره اش صحبت کردم. نقاطی که در این برنامه ها هایلایت شده بود به آنها رسیدیم. من تیک رسیدن را در مجمع دریافت کردم. یکی از این برنامه ها که پاییز 1395 مکتوب در برنامه سند جامع تحول ژیمناستیک ایران نوشتم کسب قطعی سهمیه المپیک 2024 بود که امروز حاصل شده، در این برنامه تیم نوجوانان نخبه معادل چیزی شبیه نوجوانان ملی وجود داشت که این تیم در سیکل قبل حضورم در فدراسیون تشکیل شده بود و بسیار تیم قدرتمندی می شد و متاسفانه وقتی به فدراسیون برگشتم اثری از این تیم باقی نمانده بود. ما کمی به عقب برمی گردیم، اما چاره ای نیست و با همین برنامه باید همه چیز را دوباره بازسازی کنیم. امیدوارم که با جبران این موارد در صحنه های بین المللی خوش بدرخشیم. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اینچه درگاهی: امیدوار به سامان ژیمناستیک هستم/ باید همه چیز را دوباره بازسازی کنیم+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اینچه درگاهی: امیدوار به سامان ژیمناستیک هستم/ باید همه چیز را دوباره بازسازی کنیم+فیلم"، کلیک کنید.