این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!

امیرمسعود عابدین_ ‌مرسدس بنز، G ۶۵۰ لندولت (Landaulet) را پس از مدل بی‌نظیر G ۶۳ ۶×۶ AMG عرضه کرد. در حالی که آن خودروی شش چرخ دارای یک موتور ۴٫۰ لیتری توئین توربو V۸ بود، G ۶۵۰ لندولت به موتور ۶٫۰ لیتری V۱۲ تویین توربوشارژر مجهز شده بود که ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۱۰۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کرد.

این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!

گران‌ترین G کلاس کارخانه‌ای با فاصله بین دو محور طولانی‌تر و محورهای پورتال برای به حداکثر رساندن فاصله از زمین عرضه می‌شود. مرسدس بنز فقط ۹۹ دستگاه از G ۶۵۰ لندولت ساخت و آن را به یکی از محبوب‌ترین آفرودرهای بازار تبدیل کرد.

این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!

حراجی RM Sotheby’s فروش یک نمونه از این خودرو را انجام می‌دهد. این مدل خاص با رنگ سفید Designo Mystic رنگ‌آمیزی شده است. به گفته RM Sotheby’s، این نمونه در مارس ۲۰۱۸ به اولین مالک آن تحویل داده شد. برخی از پنل‌های بیرونی بدنه در لایه محافظ رنگ پیچیده شده‌اند، بنابراین باید به همان اندازه جدید به نظر برسد.

این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!

چرم ناپا به رنگ بژ و مشکی سراسر کابین یافت می‌شود. سرنشینان عقب دارای یک جفت صندلی همراه با کوسن‌های متناسب و کنسول وسط هستند و به لطف سقف جمع شونده با روکش نرم، می‌توانند از تابش نور خورشید بر روی صورت خود لذت ببرند. همچنین یک سیستم صوتی هارمن کاردن، کف‌پوش‌های مخملی و جزئیات مختلف فیبر کربنی AMG نیز در فضای داخلی آن نصب شده است.

این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!

طبق چیزی که انتظار می‌رود، این خودروی خاص احتمالاً بین ۶۹۸ هزار تا ۷۵۲ هزار دلار (معادل ۴۱ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تا ۴۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان) به فروش برسد که کمی بالاتر از قیمت اصلی آن یعنی ۶۷۷ هزار دلار است.

منبع: carscoops

۳۲۲

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "این مرسدس‌بنز از برج‌های الهیه گران‌تر است!"، کلیک کنید.