بارش باران در جاده های 10 استان کشور

بارش باران در جاده های 10 استان کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، از بارش باران در جاده های 10 استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با ویکی بلاگ درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور اظهارکرد: گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور حاکی از آن است که درحال حاضر تردد در تمامی جاده های کشور به شکل روان در حال انجام است و تنها در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا، آزادراه قزوین – کرج – تهران در محدوده ینگی امام و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و مقاطعی از محور شهریار – تهران ترافیک نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده است.

وی ادامه داد: جاده چالوس هم که از بعدازظهر دیروز و به منظور حفظ ایمنی مسافران مسدود شده بود، بازگشایی شده و تردد در آن جریان دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره آخرین وضعیت جوی جاده های کشور گفت: گزارش ها حاکی از بارش باران در برخی از محورهای استان های البرز، تهران، گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، مرکزی و کهگیلویه و بویراحمد بود. در این شرایط لازم است که رانندگان با سرعت مطمینه رانندگی کرده و ضمن پرهیز از سبقت غیرمجاز حتما فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت کنند.

شیرانی در خصوص محورهای دارای انسداد نیز گفت: در میان محورهای مسدود شریانی تنها  محور اراک – بروجرد تا اطلاع بعدی مسدود است. همچنین محورهای غیرشریانی هشتگرد – طالقان، کمربندی جدید خرانق – یزد، اسپکه – بمپور، یزد – دربید، حاجی آباد – آهنگران، رباط پشت بادام – بیاضه و پونل – خلخال نیز تا اطلاع بعدی مسدود است.

وی با اعلام شماره تلفن 88255555 و 120 از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتما با این شماره ها تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

پایان خبر ویکی بلاگ      

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش باران در جاده های 10 استان کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش باران در جاده های 10 استان کشور"، کلیک کنید.