بازداشت سرگرد قلابی پلیس تهران

بازداشت سرگرد قلابی پلیس تهران

آفتاب نیوز :

سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزییات این خبر گفت: به دنبال وقوع سرقت به شیوه غصب عنوان پلیس در محدوده شهرری، دستگیری متهم در دستورکار تیم عملیات کلانتری 131 شهرری قرار گرفت و ماموران با بررسی دوربین های محل سرقت مشخصات ظاهری متهم را شناسایی کرده و در اختیار تمامی گشت های محسوس و نامحسوس قرار دادند.

ویکی بلاگ در خبری نوشت: وی با بیان اینکه ماموران متهم را در حین اخاذی از یکی از شهروندان شناسایی کردند، گفت: متهم بلافاصله دستگیر و در بازرسی اولیه از وی تجهیزات نظامی تقلبی، لباس افسر ارشد پلیس، کلاه نظامی، کارت شناسایی جعلی و … کشف و ضبط شد.

طرهانی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: متهم به همراه اموال مکشوفه برای کشف دیگر جرایم احتمالی و با دستور مقام قضایی به پلیس آگاهی شهرستان ری منتقل شد و در آنجا ضمن اعتراف به جرم خود مبنی بر غصب عنوان پلیس و اخاذی از شهروندان به 10 فقره سرقت و کلاهبرداری به این شیوه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرری با بیان اینکه تاکنون چندین نفر از شکات مورد شناسایی قرار گرفته اند، گفت: تحقیقات تکمیلی ماموران برای شناسایی دیگر مالباختگان همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به این پرونده به مردم توصیه کرد که در مواجه با افرادی که خود را پلیس معرفی می کنند، به خصوص در مواجهه با افراد دارای لباس شخصی حتما کارت شناسایی و حکم ماموریت آن شخص را رویت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازداشت سرگرد قلابی پلیس تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازداشت سرگرد قلابی پلیس تهران"، کلیک کنید.