برنامه استقلال برای فتح قلعه یادگار/ نکونام در تعطیلات مشکل تعویض ها را حل می کند

تعطیلات اجباری در مسابقات لیگ برتر این فرصت را به جواد نکونام و کادر فنی او می دهد که اتفاقات اخیر را تا حد زیادی مدیریت کرده و آماده مسابقه بزرگ و 6 امتیازی با تراکتور شوند.

برنامه استقلال برای فتح قلعه یادگار/ نکونام در تعطیلات مشکل تعویض ها را حل می کند

آفتاب نیوز :

با مروری بر صحبت های کارشناسان فوتبالی طی هفته های اخیر متوجه می شویم که گروهی از آن ها به نحوه تعویض های تیم استقلال انتقاد کرده و آن ها را تکراری دانسته اند. قطعا جواد نکونام هم متوجه شرایط تیمش بوده و گرچه به خاطر مصدومیت برخی بازیکنانش دست بسته ای برای تعویض داشت، اما حالا می داند که چطور باید در دیدار های آینده از نیروهایش بهره مند شود.

شرایط بهتر رافایل سیلوا و رسیدن آرمین سهرابیان به وضعیت مسابقه، همچنین بازگشت صالح حردانی به شرایط فوتبالی و حضورش در دیدار قبلی همه و همه از اتفاقات خوب این مدت برای استقلال بود تا با شرایط بهتری به دیدار مقابل تراکتور برسد.

حالا و با وقفه تقریبا دو هفته ای تا بازی 12 اردیبهشت جواد نکونام قصد دارد با آنالیز دقیق صورت گرفته از شرایط تیمش توسط همکارانش درباره نقاط ضعف و قوت استقلال، برنامه ریزی تازه ای برای دیدار مقابل تراکتور و 5 مسابقه بعد از آن داشته باشد. در واقع می توان گفت این تعطیلات گرچه برای استقلال که در جدول در صدر است به نوعی تعطیلات اجباری به شمار می رود و می تواند این تیم را از فرم خوبی که طی این هفته ها پیدا کرده عقب بیندازد، اما اگر به شکل دیگری به این تعطیلات نگاه کنیم متوجه می شویم که شاید این وقفه یک توفیق اجباری هم برای استقلال بوده تا بتواند با احیای خودش با شرایط تازه ای در مسابقات حضور یابد.

نکونام و هم فکرانش در استقلال می دانند که با عبور از تبریز و قلعه یادگار امام توان این را خواهند داشت تا جدی تر از قبل به سوی قهرمانی بروند و امیدوارانه تر به روز های آینده بیاندیشند تا هفته به هفته به رویای ابتدای فصل خود یعنی قهرمانی دست پیدا کنند؛ هرچند که حالا سیدحسین حسینی را هم در اختیار ندارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه استقلال برای فتح قلعه یادگار/ نکونام در تعطیلات مشکل تعویض ها را حل می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه استقلال برای فتح قلعه یادگار/ نکونام در تعطیلات مشکل تعویض ها را حل می کند"، کلیک کنید.