بمب بزرگ مالکان جدید استقلال؛ سرمربی پرافتخار در یک قدمی نیمکت آبی ها

بمب بزرگ مالکان جدید استقلال؛ سرمربی پرافتخار در یک قدمی نیمکت آبی ها

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ؛ استقلال به هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس واگذار شده و حالا به نظر می رسد ایده علی خطیر برای تیمداری در فوتبال زنان در آستانه اجرایی شدن قرار گرفته و با مشخص شدن مالکیت جدید، منابع مالی لازم در این زمینه هم قرار است تامین شود. البته که بحث تیمداری آبی ها در فوتبال زنان، از مدت ها پیش مطرح شده بود، اما در ماه های اخیر مورد توجه مدیریت باشگاه استقلال قرار گرفته بود و مسکوت ماندن آن هم به واسطه مشکلات مالی بود.

به گزارش ورزش سه، هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان حدود 4 ماه دیگر از اواسط شهریورماه آغاز خواهد شد و مدیران باشگاه استقلال با توجه به توصیه کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیمداری فوتبال زنان و البته احتمال الزامی شدن آن از سال آینده، به دنبال فعالیت در این رشته هستند و رایزنی های نهایی برای آغاز پروژه تیمداری در فوتبال زنان در حال انجام است و با وجود آنکه بحث احتمال حضور استقلال در لیگ دسته دوم فوتبال زنان مطرح بود، اما آبی ها به دنبال خرید امتیاز لیگ برتری هستند.

مدیران باشگاه استقلال در شرایطی رایزنی های خود برای خرید امتیاز لیگ برتری را آغاز کرده اند که آن ها در تلاش هستند تا تیمی پرستاره را برای حضور در فوتبال زنان آماده کنند. در این زمینه، خبرهای ضدونقیض و جالب توجهی به میان آمده و یکی از مهم ترین آن ها، حضور مرضیه جعفری، پرافتخارترین سرمربی فوتبال ایران با کسب 10 قهرمانی در کسوت سرمربی تیم فوتبال زنان استقلال تهران است؛ آن هم در حالی که جعفری هیچ گاه در لیگ برتر هدایت تیمی جز خاتون را نپذیرفته است!

مرضیه جعفری در مصاحبه اخیرش صراحتاً از علاقه اش به تیم استقلال پرده برداشت و در چند نوبت هم برای آبی پوشان پایتخت و شاگردان جواد نکونام در فصل جاری آرزوی کسب عنوان قهرمانی را کرده بود. بدون شک تیمداری استقلال در فوتبال زنان و انتخاب مرضیه جعفری به عنوان سرمربی، اتفاقی فوق العاده جذاب محسوب می شود و به اصطلاح آبی ها در آغاز راه می توانند بمبی بزرگ را منفجر کنند.

باید دید در حالی که بازار شایعات و گمانه زنی ها هم داغ است، بعد از سال ها چشم انتظاری، با حضور مالک جدید، طلسم عدم حضور استقلال در فوتبال زنان شکسته خواهد شد و آن ها با انتخاب مرضیه جعفری و ساخت تیمی پرستاره برای شروعی رویایی در فوتبال زنان پا پیش خواهند گذاشت یا خیر. طبق اخباری که از باشگاه استقلال به گوش می رسد، تیمداری آبی ها در فوتبال زنان مسجل شده و حتی انتخاب چهره پرافتخاری چون مرضیه جعفری هم قریب الوقوع به نظر می رسد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بمب بزرگ مالکان جدید استقلال؛ سرمربی پرافتخار در یک قدمی نیمکت آبی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بمب بزرگ مالکان جدید استقلال؛ سرمربی پرافتخار در یک قدمی نیمکت آبی ها"، کلیک کنید.