تاثیر هوش مصنوعی در روایت یک رستاخیز

تاثیر هوش مصنوعی در روایت یک رستاخیز

رمان «رستاخیز در  2045 » با موضوع تاثیر هوش مصنوعی بر زندگی انسان ها و به قلم امیررضا پرحلم منتشر شد.

به گزارش ویکی بلاگ، این رمان در 224 صفحه و با قیمت 180 هزارتومان در انتشارات پل عرضه شده است.

در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: این اثر ماجرای فردی است که برای کشف اسرار و رموز هوش مصنوعی با افراد مطلعی وارد رابطه می شود و داستان پس از مواجهه  او با چند دانشمند زن و مرد در هتلی دورافتاده در یک کشور عربی و اتفاقاتی که در آنجا روی می دهد وارد ابعاد تازه ای می شود . 

داستان این اثر از صبح یکی از روزهای پاییزی سال 2015 شروع می شود که ایلان ماسک برای یک مشاجره علمی درباره هوش مصنوعی وارد دفتر شرکت Open AI می شود و هنگامی که با دخترجوانی از مشاورانش گرم بحث بود، سام آلتمن از راه می رسد و با لحنی کنایه آمیز …

در توضیحات پشت جلد کتاب آمده: با توجه به اتفاقاتی که تا چند سال آینده رخ خواهد داد ترسیم نقشه راه زندگی در عصر هوش مصنوعی برای هر انسانی یک ضرورت انکارناپذیر است. این اثر برای سیاستمداران، کارمندان، وکلا، پزشکان، صاحبان شرکت ها ومعلمان حرف های جالبی دارد و سیر داستان این کتاب به گونه ای است که هرانسانی از اقشار مختلف برای آینده شغلی و زندگی خود نیاز دارد تا دریابد که باید چه مواجهه ای با پدیده هوش مصنوعی داشته باشد تا زندگی وموجودیتش به خطر نیفتد؛ به خصوص که با همه گیری هوش مصنوعی، مشاغل و رشته های دانشگاهی زیادی تا چند سال آینده در معرض نابودی کامل قرار خواهد گرفت و به نظر می رسد کسانی که اطلاعات بیشتری درباره ابعاد فنی و علمی این پدیده داشته باشند به موقع نجات خواهند یافت. 

این داستان پرده از ناگفته هایی برمی دارد که درپشت پرده واقعیت شکل گیری هوش مصنوعی و آینده آن قرار دارد.

پایان خبر ویکی بلاگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاثیر هوش مصنوعی در روایت یک رستاخیز" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاثیر هوش مصنوعی در روایت یک رستاخیز"، کلیک کنید.