تمدید خودکار قرارداد 2 ستاره پرسپولیس

تمدید خودکار قرارداد 2 ستاره پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ؛ طبق قانون سازمان لیگ که از تابستان گذشته به تیم های لیگ برتری اعلام شد، باشگاه ها می توانستند تا پایان اردیبهشت قرارداد یک ساله بازیکنانشان را به صورت خودکار و با افزایش 25 درصدی مبلغ قرارداد تمدید کنند. با این حال سازمان لیگ مهلت باشگاه ها برای این کار را یک هفته دیگر تمدید کرد تا بتوانند قرارداد بعضی از نفرات خود را به صورت خودکار تمدید کنند. باشگاه پرسپولیس هم با ارسال نامه ای به سازمان لیگ و البته دو بازیکن خود قرارداد یاسین سلمانی و سعید صادقی را تمدید کرد و قرارداد این دو بازیکن را بین 20 تا 25 درصد افزایش داد.

به نقل از خبر ورزشی، سلمانی که مصدوم است و به این فصل نخواهد رسید ولی این بازیکن آینده دار در فصل آینده یکی از مهره های کلیدی پرسپولیس خواهد بود و در این تیم ماندنی است. در مورد سعید صادقی که به طرز عجیبی چند روز قبل مصدوم شده بود، قضیه کمی متفاوت است و هنوز ماندن این بازیکن در فصل آینده مشخص نیست. باشگاه پرسپولیس از فرصت قانونی خود برای تمدید با صادقی استفاده کرد تا در صورتی هم که اوسمار این بازیکن را نخواهد و یا خود صادقی اصرار به جدایی داشته باشد، او را با یک بازیکن معاوضه کند و یا میلغی را به عنوان پول رضایتنامه دریافت کند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمدید خودکار قرارداد 2 ستاره پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمدید خودکار قرارداد 2 ستاره پرسپولیس"، کلیک کنید.