تکلیف طرح کالابرگ در سال 1403 مشخص شد/ مصوبه جدید هیات وزیران

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، تصویب نامه مصوب جلسه مورخ 1403/02/09 هیات وزیران در خصوص «استمرار اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در سال 1403» طی نامه شماره 24629 در تاریخ 1403/02/16 ابلاغ شد.

در این ابلاغیه آمده است: هیات وزیران در جلسه 1403/2/9 به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد 1- در اجرای جزءهای (1) و (2) بند (الف) تبصره (8) قانون بودجه سال 1403 کل کشور (بخش اول) و به منظور استمرار اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در سال 1403 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است نسبت به اجرای طرح مذکور از محل اعتبارات مصوب مربوط در قانون بودجه سال جاری اقدام نماید.

تبصره – اقلام کالاهای اساسی مشمول طرح و نحوه توزیع یارانه بین اقلام مذکور مطابق با مصوبات ستاد هماهنگی اقتصادی دولت است.

2- سازمان برنامه و بودجه کشور مکلف است مطابق با بند (پ) تبصره (16) قانون بودجه سال 1403 کل کشور (بخش اول) و تا زمان ابلاغ بخش دوم قانون مذکور به شرح مقرر در بند یادشده نسبت به تخصیص اعتبارات کالابرگ به صورت علی الحساب و متناسب با میزان اعتبارات مقرر برای کالابرگ در جداول قانون بودجه سال 1402 کل کشور اقدام کند.

تبصره – در اجرای این بند و به منظور تسویه مطالبات فروشگاه های طرف قرارداد در طرح فجرانه، سازمان برنامه و بودجه کشور مکلف است مبلغ دویست هزار میلیارد ریال به عنوان علی الحساب از محل اعتبارات بودجه عمومی در اختیار شرکت مجری طرح شرکت خدمات فناوری رفاه ایرانیان (فارا) وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دهد.

مصوبه استمرار اجرای طرح کالابرگ در سال 1403 ابلاغ شد

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکلیف طرح کالابرگ در سال 1403 مشخص شد/ مصوبه جدید هیات وزیران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکلیف طرح کالابرگ در سال 1403 مشخص شد/ مصوبه جدید هیات وزیران"، کلیک کنید.