جزییات بیشتر از آتش سوزی امامزاده ابراهیم شفت

جزییات بیشتر از آتش سوزی امامزاده ابراهیم شفت

به گزارش ویکی بلاگ،حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان از برخورد دستگاه قضایی با مقصرین حادثه آتش سوزی امام زاده ابراهیم شفت و مدیران و مسیولان خاطی در این منطقه خبر داد.

ویکی بلاگ در خبری نوشت:وی با بیان اینکه قصور و کوتاهی برخی مسیولان در این حادثه محرز شده است، افزود: دستگاه قضایی با مدیرانی که ترک فعل نموده و اهمال آنان گسترش آتش سوزی و تضییع حقوق مردم را در پی داشت برخورد قاطع خواهد کرد.

رییس شورای قضایی گیلان با تاکید بر اینکه آسیب و خسارت های زیادی به مردم منطقه وارد شده، گفت: مسیولان باید در اسکان و کمک رسانی حادثه دیدگان از حداکثر امکانات استفاده کنند.

حجت اسلام صادقی با اشاره به اینکه در اولین ساعات این حادثه، دادستان شهرستان شفت در محل حاضر و دستورات اولیه قضایی را صادر کرد، گفت: در مرکز استان نیز با تشکیل جلسه برضرورت پیگیری مجدانه شناسایی علت حادثه و برخورد با عوامل آن تاکید شد.

وی با ابراز تاسف از حریق منطقه امام زاده ابراهیم شفت، از تلاش های هلال احمر، اورژانس و تمامی نهادهایی که در اطفای حریق و ساماندهی مصدومان تلاش کردند قدردانی کرد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات بیشتر از آتش سوزی امامزاده ابراهیم شفت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات بیشتر از آتش سوزی امامزاده ابراهیم شفت"، کلیک کنید.