حدود ۴ هزار زائر پیاده به مشهد در دهه ولایت مشرف شدند – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

حدود ۴ هزار زائر پیاده به مشهد در دهه ولایت مشرف شدند - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، حسین رضایی در خصوص وضعیت ثبت‌نام کاروان‌های پیاده‌روی‌های دهه پایانی صفر اظهار کرد: معمولا از ابتدای محرم به روسای کاروان‌هایی که در سالیان گذشته برای پیاده‌روی دهه پایانی صفر ثبت‌نام داشته و حضور پیدا کرده‌اند، پیامک می‌دهیم تا بدانیم کدام کاروان‌ها قصد تشرف به مشهد در دهه پایانی صفر را دارند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) افزود: پس از جمع‌آوری این اطلاعات، اقدام به بازگشایی سایت برای ثبت‌نام کاروان‌ها می‌کنیم. در واقع مرحله نخست ارسال پیامک به مدیران کاروان‌هایی است که در سالیان گذشته در پیاده‌روی دهه پایانی صفر حضور داشته‌اند.

وی تصریح کرد: معمولا در دهه اول محرم زائران اندکی به صورت پیاده به مشهد مشرف می‌شوند. در دهه‌ اول محرم در سالیان گذشته نیز معمولا ۳ تا ۴ هزار زائر پیاده به مشهد مشرف می‌شدند.

رضایی بیان کرد: در دهه ولایت یعنی از عید قربان تا عید سعید غدیرخم تقریبا ۴۰۰۰ زائر پیاده به مشهد مشرف شدند. اکثر این زائران از مسیر نیشابور به مشهد وارد شدند و تقریبا ۳۰ کیلومتر انتهایی مسیر نیشابور به مشهد را پیاده طی کردند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائران پیاده امام رضا(ع) یادآور شد: همچنین ۴ کاروان عراقی نیز در این مدت به مشهد مشرف شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حدود ۴ هزار زائر پیاده به مشهد در دهه ولایت مشرف شدند – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حدود ۴ هزار زائر پیاده به مشهد در دهه ولایت مشرف شدند – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.