حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود

حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود

عضو هییت رییسه شورای شهر تهران گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود.

به گزارش ویکی بلاگ، سوده نجفی با اشاره به حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت اظهار کرد: مردم تهران با حضور پرشور خود در مراسم تشییع شهدای خدمت، حماسه ای دیگر از خود در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کردند. حضور احاد مردم از گروه ها و جریانات مختلف در این مراسم نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران در ارج نهادن به تلاش ها، زحمات و خدمات مسیولین بود و باید آن را قدر دانست.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین ویژگی های شهید رییسی اخلاص و مردم داری در خدمت به مردم بود. سفرهای استانی دولت سیزدهم به استانها، شهرها و روستاهای مختلف کشور که بعضا چندین بار صورت می گرفت نقش ماندگاری از شهید رییسی در اذهان ملت ایران ثبت کرد که همواره برای حل مشکلات مردم در حال تلاش بود.

عضو هییت رییسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: قطعا وحدت و همبستگی ملی در حادثه رخ داده که منجر به شهادت رییس جمهور، وزیر امورخارجه، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و سایر همراهان شد، پاسخی روشن به همه فضاسازی های دشمنان ایران اسلامی است.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان دهنده وحدت و همبستگی ملت ایران بود"، کلیک کنید.