حمله گردان های قدس به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی

حمله گردان های قدس به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی

به گزارش ویکی بلاگ، گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که عملیات جدیدی را علیه ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در نوار غزه به انجام رسانده است.

گردان های قدس تاکید کرد که مقر فرماندهی و کنترل ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف بیمارستان ترکیه ای «الصداقه» در خط پشتیبانی محور «نتساریم» هدف حمله خمپاره ای قرار داده است.

به گزارش ویکی بلاگ به نقل از الجزیره، گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) نیز از حمله دوباره خود به محور نتساریم خبر داد. بر اساس اعلام گردان های قسام، مبارزان این گردان ها نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در محور نتساریم هدف حمله توپخانه ای قرار داده اند.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز اذعان کردند که محور شمال به جنوب نوار غزه که محل حضور نظامیان ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی است در عملیات های متعدد خمپاره ای از سوی مبارازن گردان های قسام هدف قرار گرفته و این عملیات ها در روزهای اخیر افزایش یافته است.

همچنین این رسانه ها اعلام کردند که صبح امروز چندین موشکِ شلیک شده از سمت نوار غزه به نزدیک شهرک صهیونیست نشین «حولیت» در اطراف نوار غزه برخورد کرده است.

پیش از این نیز گردان های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان ها نظامیان صهیونیست حاضر در محور «نتساریم» واقع در جنوب شهر غزه را با خمپاره سنگین هدف قرار داده اند.

علاوه بر این گردان های قسام تاکید کرد که در عملیاتی دیگر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در محور «نتساریم» با سامانه موشکی کوتاه برد «رجوم» هدف قرار داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله گردان های قدس به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله گردان های قدس به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.