خبر خوش به گوش جواد نکونام رسید/ هافبک استقلال فیزیوتراپی را شروع کرد

خبر خوش به گوش جواد نکونام رسید/ هافبک استقلال فیزیوتراپی را شروع کرد

آفتاب نیوز :

مصدومیت شدید مهدی مهدی پور در بازی مقابل مس رفسنجان موجب شد این بازیکن فصل را از دست بدهد و مشکلات جواد نکونام افزایش پیدا کند، چون چند ماه قبل از این هم کوین یامگا را به طور کامل از کف داده بود. همان موقع که مهدی پور را از زمین خارج کردند کاملاً مشخص شد که این بازیکن فصل را به طور کامل از دست داده است و حتی صحبت بر سر آن بود که شاید هفته های آغازین نیم فصل دوم لیگ بیست و چهارم را نیز نتواند بازی کند، ولی به نظر می رسد حالا اتفاقات بهتری برایش رخ داده است.

استارت فیزیوتراپی

مهدی پور سه شنبه هفته گذشته زیر تیغ جراحی رفت و چند روز را پس از آن به طور کامل در استراحت مطلق به سر برد تا شرایط برای استارت فیزیوتراپی فراهم شود. مهدی از روز یکشنبه فیزیوتراپی خود را آغاز کرده و در واقع روند درمانی او استارت خورده است. از قرار معلوم به زودی این بازیکن می تواند آب درمانی هم انجام بدهد و پس از اینکه فیزیوتراپی و آب درمانی را به طور کامل انجام داد، آنگاه با اجازه پزشک معالج دویدن در زمین فوتبال را استارت خواهد زد.

گفتگو با سرمربی

جواد نکونام از اولین ساعاتی که مهدی پور مصدوم شد به طور جدی پیگیر وضعیت او بود و برخی از عوامل باشگاه نیز قضیه را دنبال می کردند تا هیچ مشکلی جهت عمل جراحی این بازیکن به وجود نیاید. با توجه به اینکه هنوز فصل بیست و سوم تمام نشده و لیگ بیست و چهارم نیز به واسطه دیدار های تیم ملی که از شهریور دوباره استارت خواهد خورد، اواخر تابستان و در طول پاییز با وقفه های گاه و بیگاه مواجه می شود، به احتمال فراوان مهدی مهدی پور می تواند در هفته های پایانی نیم فصل اول به میدان بازگردد و این خبر خوبی بود که به گوش جواد نکونام رسید. سرمربی استقلال به طور مستمر پیگیر وضعیت مهدی پور بوده و شرایطش را دنبال می کند.

مذاکرات برای تمدید قرارداد

مهدی مهدی پور از جمله بازیکنان موثر استقلال در فصل جاری بود و تا قبل از اینکه مصدوم شود، جواد نکونام از او کاملاً رضایت داشت به همین خاطر استقلالی ها نمی خواهند او را از دست بدهند. از قرار معلوم مذاکرات ابتدایی برای تمدید قرارداد انجام شده، ولی قرار است طی روز های آینده قضیه به صورت جدی تر دنبال شود. اگر مهدی پور در استقلال بماند، باید ببینیم استقلال از همان ابتدای فصل نامش را رد می کند یا اینکه ترجیح می دهد اسم این بازیکن را از نیم فصل دوم وارد لیست کرده و در دور رفت از وجود بازیکن دیگری بهره مند شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر خوش به گوش جواد نکونام رسید/ هافبک استقلال فیزیوتراپی را شروع کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر خوش به گوش جواد نکونام رسید/ هافبک استقلال فیزیوتراپی را شروع کرد"، کلیک کنید.