درمانگاه فرهنگیان در میناب احداث شود – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

درمانگاه فرهنگیان در میناب احداث شود - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی بلاگ، محمد رادمهر عصر دوشنبه در ویژه برنامه آیین گرامیداشت مقام معلم گفت: ارج نهادن به مقام معلم تجلیل از همه ارزش ها به شمار می آید چرا که معلم در رشد و توفیق جامعه نقشی بی بدیل دارد.

وی با اشاره به آیات نخست سوره قلم ادامه داد: سوگند خداوند سبحان به ابزار تعلیم و تعلم معلم نشان دهنده جایگاهی است که این مقام در بارگاه الهی دارد از این رو ما نیز وظیفه داریم قدردان این وجود مبارک باشیم .

رادمهر معلمان را جزو عوامل اصلی افزایش آهنگ رشد، توسعه و پیشرفت در جامعه معرفی کرد و ادامه داد: تضمین آینده کشور در گرو توجه به معلمان است چرا که تربیت نسل های آینده متاثر از تلاش های قشر فرهنگیان است.

معاون استاندار هرمزگان با اشاره به قرابت ماموریت معلمان با انبیا و اولیای الهی گفت: تمام توان خود را در شورای آموزش و پرورش به کار خواهیم گرفت تا مشکلات فرهنگیان شهرستان به حداقل برسد و شرایط مطلوبی برای رشد شاخص ها در حوزه آموزش و پرورش ایجاد شود.

رادمهر توسعه زیرساخت های رفاهی را امری مهم در کیفیت بخشی به فرآیند آموزش شهرستان دانست و خاطرنشان کرد: اینکه فرهنگیان در شهرستان میناب دارای درمانگاهی اختصاصی باشند خواسته ای به جا و حق این قشر تلاش گر است.

وی افزود: این خواسته ما از مدیرکل آموزش و پرورش استان است که آموزش و پرورش شهرستان میناب و منطقه سندرک را به صورت ویژه ببینند چرا که در حق فرهنگیان این شهرستان کوتاهی شده است از این رو درخواست داریم مقدمات احداث درمانگاه فرهنگیان در میناب فراهم شود.

فرماندار ویژه میناب با بیان اینکه دور دوم سفر رییس جمهور به استان هرمزگان اعتباراتی بالغ بر 375 میلیارد تومان برای آموزش و پرورش شهرستان میناب به تصویب رسید، خاطرنشان کرد: پیگیری های مستمر برای تحقق این اعتبارات از جمله انتظاراتی است که از آموزش و پرورش استان داریم و در این راه همراهی کامل خواهیم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درمانگاه فرهنگیان در میناب احداث شود – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درمانگاه فرهنگیان در میناب احداث شود – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.