در چند بازی اول مشخص می شود کت تن کیست

در چند بازی اول مشخص می شود کت تن کیست

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ؛جواد منافی معتقد است نباید به گذشته بازگشت و مسایل قبلی ومشکلاتی که بین سرمربی قبلی ومدیریت وجود داشته را مورد کنکاش و بررسی قرار داد.

در گزارش ایران ورزشی آمده است: به بهانه حضور اوسمار وجذب چند بازیکن جدید و سایرمواردی که در پرسپولیس وجود دارد با مدافع اسبق پرسپولیس و تیم ملی گفت و گویی انجام دادیم.

*در رابطه با حضور اوسمار در قامت سرمربی پرسپولیس چه نظری دارید؟

به هر حال اوسمار از سوی مدیریت باشگاه انتخاب شده است اما مربی برزیلی باید بتواند جوابگوی 40 میلیون هوادار و پیشکسوت پرسپولیس باشد .در هر حال این یک واقعیت است که بعد از جدایی یحیی شاید 80-90 درصد راضی به حضور این مربی نبودند از این رو حتما اوسمار باید بتواند پاسخگوی خیلی عظیم هواداران و پیشکسوتان باشد وحتما کار سختی را پیش رو خواهد داشت .

*در رابطه با بازیکنانی که سرمربی برزیلی جذب کرده چه نظری دارید؟

بازیکنانی که اوسمار جذب کرده حتما از نگاه این مربی بهترین بوده اند و جدا از این مساله اوسمار خوب می داند که اگر به هر دلیلی خریدهایش خوب نباشند او باید پاسخگو باشد چون مسولیت سنگین خریدها تمام بردوش سرمربی پرسپولیس است و در هر صورت اوسمار باید پاسخگوی جوابهای خریدهایش باشد .

*در رابطه با خرید دو مهاجم جدید تیم نظیربابایی وعیسی چه صحبتی دارید ؟

در خصوص عیسی فکر می کنم او با گل زدن می تواند نظر هوادارها را جلب کند و بابایی هم به عنوان بازیکن زیر23 سال جذب شده که بازیکنی با اتیه است اما با این وجود حتما پرسپولیس به یک مهاجم ششدانگ دیگرنیازداردهر چند شهاب هم هست که باید دید در کنار عیسی چگونه بازی خواهند کرد و اوسمار برای بهره گیری از این بازیکنان چه برنامه هایی دارد .

*اما به جای سرلک که در پست کلیدی بازی می کرد پرسپولیس هنوز بازیکنی را جایگزین این بازیکن نساخته !

برای این پست محمد خدا بنده لو خیلی خوب است چون از بازی این بازیکن شناخت کاملی دارم و به نظرم اگر این بازیکن و یک مهاجم شاخص دیگر گرفته شود شرایط تیم خیلی بهتر خواهد شد .

*در رابطه با اورنوف بازیکن جدیدی که به پرسپولیس آمده نظر مساعدی دارید ؟

این بازیکن رزومه خوبی دارد به همین دلیل امیدوارم اوبتواند در پرسپولیس موفق باشد و خواسته های سرمربی تیم برا آورده سازد .

*اما سوالی که شاید این روزها برای خیلی ها مطرح باشد به این نکته باز می گردد که چرا مدیریت پرسپولیس درزمان یحیی بازیکن نمی گرفت ؟!

به نظرم نباید به عقب برگردیم و مسایل گذشته را بررسی کنیم .درنیم فصل دوم بازیها بسیار سختتراست و بازیکنان به خوبی به این نکته واقفند که باید با توان خیلی بیشتری بجنگند و سخت تلاش کنند .

*بضاعت پرسپولیس را برای قهرمانی کافی می دانید ؟

پرسپولیس چند بازیکن خوب را به خدمت گرفته از طرفی چند بازیکن را هم از دست داده است از این رو هر چه بازیکن خوب بگیرد باز هم برای تیم بسیار مفید خواهد بود ازسوی دیگر ما باید ببینیم آیا اوسمار در نقش جدیدش و کنار خط چقدر در کوچینگ و بقیه مسایل دیگر تبحر دارد و اگر بازیها شروع شود مشخص خواهد شد به لحاظ مربیگری ،کت تن کیست .

*به نظرتان سید جلال توانایی جمع کردن رختکن و حاشیه های تیم پرسپولیس را در جهت کمک به اوسمار به خوبی ایفا خواهد کرد ؟

سید جلال خیلی مربیگری نکرده اما به هر حال تجربه خیلی زیادی در امر بازیگری داشته به همین دلیل باید خوشبین باشیم که او بتواند از تجربه اش در جهت جمع کردن تیم به سرمربی برزیلی جدید پرسپولیس کمک کند.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در چند بازی اول مشخص می شود کت تن کیست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در چند بازی اول مشخص می شود کت تن کیست"، کلیک کنید.