دشمن بر طبل نیامدن در پای صندوق رای در انتخابات 11 اسفند می کوبد

دشمن بر طبل نیامدن در پای صندوق رای در انتخابات 11 اسفند می کوبد

ویکی بلاگ/سمنان سردار رادان تاکید کرد: دشمن دسیسه و توطیه کرده و بر طبل نیامدن و عدم مشارکت در بحث انتخابات 11 اسفند ماه می کوبد و در عین حال رهبر معظم انقلاب نیز فرمان مشارکت قوی را داده اند. باید آگاه باشیم که در مقابل باطل بایستیم و به وظیفه خود در حضور حداکثری پای صندوق های رای و ترغیب دیگران به انجام این مهم عمل کنیم.

سردار احمدرضا رادان در اجلاسیه شهدای انتظانی استان سمنان با گرامیداشت یاد و خاطره سه هزار شهید استان سمنان بویژه شهدای عرصه نظم و امنیت فراجا اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان تلاش می کنند راه نورانی شهدا به فراموشی سپرده شود، برگزاری چنین رویدادهایی اهمیتی دوچندان دارد.

وی با بیان اینکه امروز اگر گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی باشیم گمراه نخواهیم شد، اضافه کرد: دشمن دسیسه و توطیه کرده و بر طبل نیامدن و عدم مشارکت در انتخابات 11 اسفندماه می کوبد.

سردار رادان با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامیدسازی مردم است اظهار کرد: ملت ایران در انتخابات پیش رو، پاسخ دشمنان انقلاب اسلامی را خواهد داد.

وی با اشاره به شهادت سیدرضی موسوی از سرداران شهید استان سمنان گفت: سید رضی موسوی چاشمی، مجاهد بزرگ خستگی ناپذیر که خستگی را خسته کرده بود را در ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی بدرقه راه شهادت کردیم.

را ان افزود: در روزگاری که تلاش دشمنان و معاندان نظام برای فراموش کردن راه شهداست، یاد و خاطره 3 هزار شهید والامقام استان سمنان، حاج حسن شاطری، سید رضی موسوی چاشمی و 111 شهید عرصه نظم و امنیت را گرامی می داریم.

وی تاکید کرد: شهدا دو روزی را ماندند در عالم باور تا بمانند. بیاییم از شهدا درس بگیریم که اگر رفتیم، جاودانه باشیم. اول حکم این است که امت بشویم و بپذیریم که در قالب یک امت وظیفه، ماموریت و راه و روش داشت و پس از آن باید امام و مکتب داشته باشیم.

فرماندهی انتظامی کشور اظهار کرد:  امروز اگر گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و امت اسلامی باشیم، گمراه نخواهیم شد.

به گزارش ویکی بلاگ در این اجلاسیه ضمن رونمایی از کتاب خاطرات و تمبر یابود شهدای فراجا در استان سمنان، از خانواده معظم شهدای عرصه نظم و امنیت در استان سمنان تقدیر شد.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دشمن بر طبل نیامدن در پای صندوق رای در انتخابات 11 اسفند می کوبد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دشمن بر طبل نیامدن در پای صندوق رای در انتخابات 11 اسفند می کوبد"، کلیک کنید.