دوباره علی دایی؟

دوباره علی دایی؟

آفتاب نیوز :

پرسپولیس چند روز قبل توانست در جدالی دشوار با استقلال عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورد و یک جام دیگر را به ویترین افتخاراتش اضافه کند. با وجود این، ولی زمان خوشحالی کردن سرخ پوشان تهرانی حسابی اندک شده، چراکه همین حالا ابهام روی نیمکت سرمربیگری این تیم برای هوادارانش آزاردهنده شده است.

این تیم پس از جدایی یحیی گل محمدی در نیم فصل، با اوسمار ویرا برزیلی توانست عنوان قهرمانی را در نیم فصل دوم به دست بیاورد، ولی اوسمار بدون اینکه قراردادش را با این باشگاه تمدید کند راهی برزیل شده و حالا شایعات خبر از این می دهند که قرار است به عنوان سرمربی در باشگاهی خارج از ایران مشغول فعالیت شود.

این موضوع هنوز نهایی نشده، ولی با توجه به قوت گرفتن گمانه زنی ها به نظر می رسد به واقعیت بسیار نزدیک است. از سوی دیگر، شایعه شده باشگاه پرسپولیس هم بیکار ننشسته و برای اینکه زمان را از دست ندهد از همین حالا مشغول بررسی گزینه های احتمالی است. جالب آنکه هنوز چیزی نشده، دوباره اسم علی دایی به عنوان یکی از گزینه های جدی هدایت باشگاه پرسپولیس مطرح شده است. به گزارش فرارو، این اولین بار نیست که دایی گزینه سرمربیگری باشگاه پرسپولیس در عصر رضا درویش می شود. بسیاری از ارتباط خوب این دو نفر آگاه هستند و حتی خود دایی هم تایید کرده که از پرسپولیس هنگامی که هنوز یحیی سرمربی این تیم بود، پیشنهاد داشته است. حالا هم هیچ بعید نیست رضا درویش دوباره به سمت رفیق قدیمی اش بچرخد، ولی واقعیت این است که علی دایی نه شرایط سرمربیگری در پرسپولیس را دارد و نه به واسطه جایگاه اجتماعی که پیدا کرده، علاقه ای برای ورود به عرصه سرمربیگری. در نتیجه شاید پرسپولیس در آینده ای نزدیک مجبور به تغییر سرمربی اش شود، ولی بعید است سرمربی جدید، اسمش علی دایی باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوباره علی دایی؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوباره علی دایی؟"، کلیک کنید.