راز کامبک عجیب پرسپولیس؛ در رختکن سرخ پوشان چه گذشت؟

راز کامبک عجیب پرسپولیس؛ در رختکن سرخ پوشان چه گذشت؟

آفتاب نیوز :

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در شبی خاطره انگیز درحالی که نیمه نخست با نتیجه 3 بر صفر از استقلال خوزستان عقب بود، موفق شد در نیمه دوم 4 بار دروازه حریف را باز کند و در پایان با پیروزی 4 بر 3 با توجه به توقف استقلال تهران مقابل نساجی مازندران با 62 امتیاز سرانجام بعد از 28 هفته صدرنشین لیگ بیست و سوم شود. موضوع قابل توجه و جالب این بازی، اتفاقات رختکن پرسپولیس در بین دو نیمه است.

اوسمار ویرا سرمربی برزیلی سرخ پوشان بعد از ورود به رختکن بلافاصله به وحید امیری، علی نعمتی و محمد خدابنده لو دستور می دهد که به زمین بروند و خود را برای حضور در نیمه دوم به جای سروش رفیعی، فرشاد فرجی و مسعود ریگی آماده کنند. بعد از این تصمیم در شرایطی که بازیکنان این تیم در ناامیدی مطلق و نداشتن تمرکز به سر می بردند، این مربی برزیلی با جملات انگیزشی ابتدا بازیکنان را از نظر ذهنی ریکاوری کرده و به آن ها این اطمینان خاطر را داد که پرسپولیس در نیمه دوم می تواند به بازی بازگشته و برنده این دیدار بسیار مهم شود.

بعد از آنکه بازیکنان با صحبت های انگیزشی اوسمار روحیه از درست رفته خود را باز می یابند، دستورات فنی و تاکتیکی برای نیمه دوم به بازیکنان انتقال داده می شود تا آن ها آماده نیمه دوم این دیدار شوند. جدا از تعویض های طلایی اوسمار و بررسی نکات فنی نباید نقش پررنگ این مربی برزیلی در مباحث روانی در این بازی مهم را نادیده گرفت، به خصوص در جایی که سرخ پوشان امید خود را به کلی از دست داده بودند، اما در نیمه دوم ورق بازی و حتی سرنوشت لیگ را به سود خود تغییر دادند و حالا سرنوشت قهرمانی لیگ بیست و سوم در دست آنهاست.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راز کامبک عجیب پرسپولیس؛ در رختکن سرخ پوشان چه گذشت؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راز کامبک عجیب پرسپولیس؛ در رختکن سرخ پوشان چه گذشت؟"، کلیک کنید.