رزاق پور: می توانستم به تیم ملی دعوت شوم/ امیدواریم سهیمه لیگ قهرمانان بگیریم

رزاق پور: می توانستم به تیم ملی دعوت شوم/ امیدواریم سهیمه لیگ قهرمانان بگیریم

مدافع چپ تیم فوتبال گل گهر سیرجان معتقد است که کادر فنی تیم ملی می توانست با توجه عملکردش در برخی اردوها او را به تیم ملی فوتبال ایران دعوت کند.

به گزارش ویکی بلاگ، سید ابوالفضل رزاق پور، مدافع چپ تیم فوتبال گل گهر سیرجان در حاشیه دیدار تیم های فوتبال پیکان و نساجی در ورزشگاه دستگردی در جمع خبرنگاران در مورد عملکرد خوبش در نیم فصل اول لیگ و شانس حضورش در تیم ملی فوتبال ایران، اظهار کرد: عملکرد خوبی در نیم فصل اول داشتم و این مساله لطف خدا بود و هر بازیکنی آرزو دارد به تیم ملی فوتبال دعوت شود.

وی ادامه داد: می توانستم در برخی اردوها به تیم ملی دعوت شوم اما ناامید نخواهم شد و با تلاش بیشتر سعی می کنم برای تیمم مفیدتر ظاهر شوم و نظر مربیان تیم ملی را جلب کنم تا به تیم ملی دعوت شوم.

بازیکن گل گهر در خصوص چشم انداز گل گهر سیرجان در نیم فصل دوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام تلاش خود را می کنیم که جزو چهار تیم اول جدول باشیم و بتوانیم سهمیه کسب کنیم. ما تمام تلاش خود را برای قهرمانی و کسب سهیمه انجام خواهیم داد اما این هدفگذاری الزاماتی دارد که باید فراهم شود و آنگونه که باید و شاید تدارک ندیده ایم.

وی با اشاره به اضافه شدن بازیکنان جوانان به تیم فوتبال گل گهر عنوان کرد: بازیکنان جوان و خوبی به تیم ما اضافه شد و میانگین سنی تیم پایین آمد که اتفاق خوبی بود.

مدافع چپ تیم فوتبال گل گهر سیرجان بیان کرد: شاید در نیم فصل اول به خواسته های خود نرسیدیم اما روند خوبی را پیش گرفته ایم و امیدواریم در نیم فصل دوم نتایج مورد نظر را کسب کنیم.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رزاق پور: می توانستم به تیم ملی دعوت شوم/ امیدواریم سهیمه لیگ قهرمانان بگیریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رزاق پور: می توانستم به تیم ملی دعوت شوم/ امیدواریم سهیمه لیگ قهرمانان بگیریم"، کلیک کنید.