رسانه صهیونیستی: مذاکرات متوقف نشده است

رسانه صهیونیستی: مذاکرات متوقف نشده است

یک رسانه عبری زبان از ادامه مذاکرات برای دستیابی به توافق آتش بس در نوار غزه با وجود اختلافات میان حماس و رژیم صهیونیستی خبر داد.

به گزارش ویکی بلاگ، روزنامه عبری زبان «هاآرتص» در این باره به نقل از چند مقام صهیونیست گزارش داد، با وجود اختلافات با حماس، مذاکرات برای بازگرداندن اسرای صهیونیست در غزه متوقف نشده، اما شانس پر کردن شکاف ها میان 2 طرف کم است.

یکی از مقامات کابینه رژیم صهیونیستی نیز گفت: وزیران حمایت خود را از ادامه مجوز به هییت مذاکره کننده اسراییل در صورت ازسرگیری جدی مذاکرات اعلام کردند.

حماس و اشغالگران با وجود دورهای مکرر مذاکرات غیرمستقیم، تاکنون نتوانسته اند به توافق آتش بس دست یابند.

مقاومت حماس پیشتر با پیشنهادی که آمریکا، مصر و قطر در مذاکرات روی میز گذاشته بودند، موافقت کرد تا به جامعه جهانی نشان دهد این رژیم صهیونیستی است که دنبال صلح نیست و ادعاهای مقامات تل آویو برای مقصر جلوه دادن مقاومت را برملا کند.

در همین راستا، «خلیل الحیه» معاون رییس حماس در نوار غزه روز جمعه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خواستار ادامه جنگ غزه است، تاکید کرد مذاکرات آتش بس به دلیل تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی به رفح به بن بست رسیده است.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه صهیونیستی: مذاکرات متوقف نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه صهیونیستی: مذاکرات متوقف نشده است"، کلیک کنید.