زاهدان بعنوان پایتخت وحدت اسلامی نیازمند پایگاه عظیم قرآنی

ویکی بلاگ/سیستان و بلوچستان شهردار زاهدان با بیان اینکه این شهر بعنوان پایتخت وحدت اسلامی نیازمند پایگاه عظیم قرآنی است بر ضرورت حمایت از این مراکز تاکید کرد.

محمدامیر براهویی شهردار زاهدان، صبح امروز چهارشنبه، 26 اردیبهشت، در بازدید از مجموعه «سرای قرآن و نهج البلاغه زاهدان» با بیان اینکه زاهدان بعنوان پایتخت وحدت اسلامی نیازمند پایگاه عظیم قرآنی برای اعتصام بیشتر اقشار مختلف شیعه و سنی به کلام وحی و قرآن کریم است، بر ضرورت حمایت از مراکز فعال قرآنی با هدف نشر و ترویج هر چه بهتر فرهنگ غنی قرآنی در سطح جامعه تاکید و آمادگی شهرداری زاهدان را جهت کمک به فعالیت ها و نیز زیباسازی و افزایش جذابیت بصری و فضاهای کالبدی این اماکن اعلام کرد.

در این بازدید صبحگاهی، صفدری رییس انجمن قرآن زاهدان ضمن تشکر از حضور و مساعدت های شهرداری و نگاه قرآن محور مدیریت شهرداری زاهدان نسبت به برنامه های فرهنگی، ابراز امیدواری کرد با حمایت و تعامل شهردار زاهدان زمینه و بستر مناسب تری برای توسعه خدمات قرآنی «سرای قرآن و نهج البلاغه» که از دستاوردها و یادگار سفر مقام معظم رهبری به شهر حافظان و قاریان قرآن مجید می باشد، فراهم شود.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زاهدان بعنوان پایتخت وحدت اسلامی نیازمند پایگاه عظیم قرآنی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زاهدان بعنوان پایتخت وحدت اسلامی نیازمند پایگاه عظیم قرآنی"، کلیک کنید.