سازماندهی بیش از ۵ هزار پلیس‌یار در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری

سازماندهی بیش از ۵ هزار پلیس‌یار در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری

رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا از سازماندهی بیش از ۵ هزار نفر پلیس یاران در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ، سرهنگ حمید متقی رئیس مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا گفت: این مرکز در راستای اجرای مصوبات قرارگاه تأمین نظم و امنیت انتخابات و با هماهنگی معاونت عملیات فراجا نسبت به آموزش و سازماندهی ۵ هزار و۲۵۲ نفر از پلیس یاران مؤسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی در سطح فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور اقدام کرده است.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: برابر رصد و پایش اسنادی و میدانی تعداد ۳ هزار و۵۷ نفر از پلیس یاران در راستای کمک به تأمین امنیت و حفاظت فیزیکی شعب اخذ رأی در کنار مأموران انتظامی و به عنوان لایه سوم تأمین امنیت از سوی فرماندهی انتظامی استان‌ها بکارگیری و مابقی آنان به صورت آماده‌باش در محل‌های پیش بینی شده مستقر شدند.

رئیس مرکز انتظام در پایان با بیان اینکه تأیید صلاحیت این افراد از سوی مراجع مربوطه انجام گرفته است گفت: برابر شیوه نامه و دستورالعمل‌های ابلاغی قرارگاه تأمین نظم و امنیت انتخابات و با توجه به عملکرد خوب پلیس یاران در امر نظم و امنیت انتخابات بکارگیری آنان در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری که در پایان هفته جاری انجام خواهد شد در دستور کار قرارداد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازماندهی بیش از ۵ هزار پلیس‌یار در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازماندهی بیش از ۵ هزار پلیس‌یار در چهاردهین دوره انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.