ساعت کاری ادارات فارس طی ایام تابستان 6 تا 13 اعلام شد

ساعت کاری ادارات فارس طی ایام تابستان 6 تا 13 اعلام شد

ویکی بلاگ/فارس معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری(و بانک ها، شهرداری ها و سایر نهادهای عمومی) از 15 خردادماه تا 15 شهریور ماه، از ساعت 6:00 الی 13:00 است.

محسن نعمتی 12 خردادماه با بیان اینکه به استناد مصوبه هییت وزیران به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه کار ادارات تغییر یافته است، افزود: تمامی دستگاه های اجرایی مکلف هستند از یک ساعت قبل از خاتمه کار و در مناطق گرمسیری همزمان با خاتمه کار، دستگاه های سرمایشی را خاموش کنند.

وی تصریح کرد: دستگاه های مشمول برای رعایت ساعات کار هفتگی کارکنان، موظفند باقی مانده ساعات را به صورت دورکاری تعریف کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ادامه داد: با توجه به لازم الاجرا بودن مصوبه شورای تامین استان و حسب دستور استاندار فارس به منظور توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، مدیریت بهینه مصرف انرژی و ارتقای بهره وری، پیشگیری و ارتقای آمادگی برای مقابله با بحران های احتمالی و حمایت از خانواده، دستگاه های اجرایی مکلف هستند تا پایان شهریورماه 1403، نسبت به اجرای برنامه دورکاری کارکنانی که قوانین و دستورالعمل های دورکاری را در روزهای پنجشنبه رعایت کرده و به تایید این معاونت رسیده است، اقدام کنند.

نعمتی تاکید کرد: تمامی دستگاه های مشمول مصوبه تغییر ساعت کاری، باید از هرگونه تغییر یا جابه جایی ساعات کاری در طول هفته یا سلیقه ای اجرا کردن مصوبه مذکور جداً خودداری کنند.

به گزارش ویکی بلاگ و به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، وی افزود: بیمارستان ها، مراکز امدادی، خدمات امداد جاده ای، مراکز بهداشتی و درمانی، اورژانس، شعب بانک ها، بخش های عملیاتی و دارای نوبت کاری، آتش نشانی و مراکز انتظامی، تامین کانال های ضروری و بخش عملیاتی خدمات پست مشمول برنامه دورکاری نشدن و باید طبق روال قبل ارایه خدمت کنند.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساعت کاری ادارات فارس طی ایام تابستان 6 تا 13 اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساعت کاری ادارات فارس طی ایام تابستان 6 تا 13 اعلام شد"، کلیک کنید.