سامانه ناپایدار جدید در راه اصفهان/ هوا تا 4 درجه گرمتر می شود

سامانه ناپایدار جدید در راه اصفهان/ هوا تا 4 درجه گرمتر می شود

آفتاب نیوز :

مینا معتمدی با اشاره به خروج سامانه ناپایداری که از هفته گذشته بر فراز استان فعال بود، اظهار داشت: سامانه ناپایدار بارش زای جدید از اواخر روز سه شنبه وارد استان می شود و فعالیت آن تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با ورود سامانه ناپایدار جدید از روز چهارشنبه وزش باد شدید و بارش های رگباری پراکنده را در سطح استان انتظار داریم، افزود: از امروز تا روز دوشنبه آسمان استان صاف و در ساعات بعدازظهر رشد ابر همراه با وزش باد و گاهی تند باد لحظه ای پیش بینی می شود که در مناطق شمال و شرق احتمال گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا و کاهش دید وجود دارد.

به گفته کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هوا شناسی استان اصفهان، طی 48 ساعت پیش رو کماکان در برخی مناطق غرب، به صورت محلی احتمال رگبار پراکنده بهاری دور از انتظار نیست.

معتمدی با بیان اینکه بیشینه دمای هوا در بیشتر مناطق استان طی 24 ساعت پیش رو بین 2 تا چهار درجه افزایش می یابد، گفت: طی این مدت بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر بین 31 و 18 درجه سلسیوس بالای صفر در نوسان است.

به گفته وی خور و بیابانک با بیشینه دمای 35 درجه سلسیوس بالای صفر و بویین میاندشت با کمینه دمای هفت درجه سلسیوس بالای صفر به ترتیب گرم ترین و خنک ترین نقاط استان خواهند بود..

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامانه ناپایدار جدید در راه اصفهان/ هوا تا 4 درجه گرمتر می شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامانه ناپایدار جدید در راه اصفهان/ هوا تا 4 درجه گرمتر می شود"، کلیک کنید.