سناتور گراهام: ایران از آمریکا نمی ترسد

سناتور گراهام: ایران از آمریکا نمی ترسد

به گزارش ویکی بلاگ، این سناتور جمهوریخواه در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز خطاب به دولت آمریکا گفت: اگر هدف، ایجاد بازدارندگی در مقابل ایران است به طرز بسیار بدی شکست خوریده اید. اگر هدف، حفاظت از نیروهای آمریکایی است، به این هدف دست نیافته اید.

این سناتور کارولینای جنوبی افزود: اگر ایران را متقاعد کرده اید که به دنبال جنگ گسترده نیستید، آنها این را باور کرده و این پیام را دریافت کرده اند. آنها از ما نمی ترسند.

گراهام اظهار کرد: ما باید سیاست خودمان را تغییر دهیم. دیگران از ما نمی ترسند. زدن صدها هدف، اهمیتی ندارد.

به گزارش ایرنا، ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) بامداد شنبه از انجام حملات به مواضعی در خاک سوریه و عراق خبر داد. آمریکا مدعی است که این حملات در اقدامی تلافی جویانه نسبت به کشته شدن سه نظامی این کشور در پایگاهی در شمال شرق اردن صورت گرفت.

این حملات با انتقاد و محکومیت گسترده جهانی روبرو شد و از سوی دیگر جمهوریخواهان در آمریکا آن را ناکافی دانستند.

دن سالیوان سناتور ایالت آلاسکا در فضای مجازی نوشت که واکنش دولت بایدن «فاجعه بار و نزدیک به خطرناک بود.»

تام کاتن سناتور ایالت آرکانزاس نیز درگفت وگو با شبکه فاکس نیوز اظهار نظر کرد که این بمباران ها احتمالاً «در کوتاه مدت» موفق بوده ولی ابراز تردید کرد که این حملات «در دراز مدت» توفیق یابند.

دب فیشر سناتور ایالت نبراسکا نیز گفت: این حملات، که قبل از اجرا اعلام شده بودند، احتمالاً در توقف محور ایران چندان موفق نبوده اند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سناتور گراهام: ایران از آمریکا نمی ترسد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سناتور گراهام: ایران از آمریکا نمی ترسد"، کلیک کنید.