شاید استقلال امتیاز از دست بدهد

شاید استقلال امتیاز از دست بدهد

ابراهیم اسدی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس باید تا آخرین روز برای رسیدن به قهرمانی تلاش کند زیرا شاید استقلال امتیاز از دست بدهد.

ابراهیم اسدی بازیکن سابق پرسپولیس در گفت و گو با ویکی بلاگ درباره برد این تیم مقابل هوادار در لیگ برتر اظهار کرد: با توجه به حساسیت بازی، پرسپولیس نیاز مبرمی به این برد داشت و توانست در هفته های پایانی لیگ که تیمها سخت امتیاز از دست می دهند 3 امتیاز با ارزش را بدست بیاورد.

او ادامه داد: پرسپولیس در نیمه اول چندین موقعیت گلزنی داشت که استفاده نکرد و با یک گل که روی تیزهوشی آل کثیر بود به رختکن رفت. در نیمه دوم هم پرسپولیس بازی را مدیریت کرد و روی یک ضد حمله گل دوم را زد و برد با ارزشی را کسب کرد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره عملکرد بیرانوند در این بازی بیان کرد: بیرانوند چند عکس العمل خوب داشت و بارها ناجی دروازه تیمش شد و نشان داد که به روزهای اوجش در حال نزدیک شدن است اما در این بین نباید از عملکرد خوب آل کثیر هم به سادگی عبور کرد. او در این بازی دبل کرد و پرسپولیس را به سمت قهرمانی سوق داد.

اسدی درباره شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر افزود: به هر حال شانس قهرمانی بین استقلال و پرسپولیس است که شانس آبی ها بیشتر است. تیم باید تا آخرین روز برای رسیدن به قهرمانی تلاش کند زیرا شاید استقلال امتیاز از دست بدهد و پرسپولیس حسرت بخورد. البته تیم در چند هفته اخیر توانسته بهترین نتایج را بدست بیاورد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره عملکرد اوسمار در نیم فصل دوم گفت: اوسمار در نیم فصل دوم نتایج بسیار خوبی را با پرسپولیس کسب کرد. به نظرم این مربی شناخت بسیار خوبی از بازیکنان دارد و همین به موفق شدن او کمک شایانی کرده است.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شاید استقلال امتیاز از دست بدهد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شاید استقلال امتیاز از دست بدهد"، کلیک کنید.