شرط بازی کردن ماشاریپوف برای استقلال

شرط بازی کردن ماشاریپوف برای استقلال

آفتاب نیوز :

جلال الدین ماشاریپوف کاپیتان ازبکستان در جام ملت های آسیا بعد از توافق با مسیولان استقلال روز یکشنبه به تهران رسید تا کارش را با آبی پوشان استارت بزند.

ماشاریپوف بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است صبح امروز (دوشنبه) به مرکز پزشکی ایفمارک برود و تست های پزشکی را پشت سر بگذارد. او سپس باید قرارداد خود را با حضور در باشگاه استقلال به امضا برساند تا مسیولان باشگاه بتوانند مراحل اداری برای ثبت قرارداد این بازیکن را پشت سر بگذارند.

مسیله مهم این است که مدیران استقلال برای ثبت قرارداد ستاره ازبکستانی خود باید نام برخی نفرات را از لیست خود خارج کنند. اگرچه با جدایی سعید مهری از استقلال لیست بزرگسال این تیم یک جای خالی دارد، اما قرارداد او با آبی ها 160 میلیون تومان بود و بی شک ثبت قرارداد ماشاریپوف با توجه به مسایل سقف بودجه به خارج شدن نام یک نفر دیگر از لیست ربط خواهد داشت.

به نظر می رسد با توجه به اینکه کوین یامگا فصل جاری را از دست داده، نامش از لیست استقلال بیرون بیاید، اما این مسیله هم نیازمند توافق با این بازیکن برای فسخ قرارداد است. از سوی دیگر اگر مسیولان استقلال بازیکن دیگری را نیز بخواهند از لیست خارج کنند باید قرارداد او را به صورت توافق فسخ کنند تا بتوانند با حفظ سقف بودجه خود از ماشاریپوف بهره ببرند.

استقلال روز جمعه مقابل نفت آبادان به میدان خواهد رفت و تا آن زمان مسیولان باشگاه برای ثبت قرارداد این بازیکن در سازمان لیگ و بهره گرفتن از او در مسابقه حساس جمعه فرصت خواهند داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرط بازی کردن ماشاریپوف برای استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرط بازی کردن ماشاریپوف برای استقلال"، کلیک کنید.