شروط ازدواج دختر آمریکایی خبرساز شد

نادیا زکالوند: «دنیله نوبل»، که دختری اهل فلوریداست، قصد دارد تا زمانی که همسر ایده آل خود را پیدا نکرده است همچنان مجرد و بدون رابطه با کسی باقی بماند.

او می گوید، رابطه های کوتاه مدت و فقط برای تفریح را دوست ندارد و می خواهد با کسی باشد که تمام عمر کنار هم باشند.

شروط ازدواج دختر آمریکایی خبرساز شد

دنیله می گوید، هر وقت به دیگران می گفتم که هیچ رابطه ای ندارم و تابه حال با کسی ارتباط نداشتم، خجالت می کشیدم. اما الآن متوجه شده ام که این موضوع ایرادی ندارد. درواقع بیشتر مردم به من و تفکراتم احترام می گذارند.

دنیله برای اینکه مردی را به همسری قبول کند، 12 قانون دارد. او می گوید، 10 سال پیش والدینش از هم جدا شده اند و او نمی خواهد ازدواج ناموفقی داشته باشد. بنابراین اگر مردی تمام معیارهای او را یکجا داشته باشد، با او ازدواج می کند، درغیراینصورت تا پایان عمر مجرد باقی خواهد ماند.

بنابر 12 قانون دنیله، مرد ایده آل او باید:

1. خانواده دوست

2. صادق

3. خوش قلب

4. قدبلندتر از دنیله

5. دارای تناسب اندام

6. عاشق سفر

7. عاشق فضای باز و بیرون از خانه

8. شجاع

9. مجرد

10. شوخ طبع

11. دارای ثبات رفتاری

باشد و مهم تر از همه که قانون 12 دنیله است، احترام دنیله را حفظ کند و هرگز به او بی احترامی نکند.

شروط ازدواج دختر آمریکایی خبرساز شد

او می گوید من هم در برابر مردی که این ویژگی ها را داشته باشد، همین قوانین را رعایت خواهم کرد.

منبع

ladbible

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شروط ازدواج دختر آمریکایی خبرساز شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شروط ازدواج دختر آمریکایی خبرساز شد"، کلیک کنید.