شهرها در خط مقدم تغییرات آب وهوایی قرار گرفتند

شهرها در خط مقدم تغییرات آب وهوایی قرار گرفتند

ویکی بلاگ/خراسان رضوی رهبران در پنجاه و چهارمین اجلاس سالانه مجمع جهانی اقتصاد واقعیت های نگران کننده ای را در مورد تاثیرات جهانی رویدادهای شدید آب وهوایی، عدم اطمینان اقتصادی و مدیریت فشارها برای توسعه زمین ارایه کردند؛ با افزایش این چالش های جهانی، شهرها در خط مقدم اختلالات قرار دارند.

به نقل از ویفروم، محققان نشان دادند که چگونه بلایای طبیعی، سیل، آتش سوزی ها و دیگر رویدادهای شدید آب وهوایی ناشی از تغییرات آب وهوایی زندگی و معیشت را مختل، حفاظت و پیشرفت اقتصادی را معکوس می کنند.

بسیاری از زیرساخت های ما برای مقاومت در برابر شرایط مختلف ساخته شده است. هنگامی که از محدوده شرایط فراتر رود، همانطور که اکنون به دلیل رویدادهای شدید آب وهوایی اتفاق می افتد، مردم به شدت آسیب پذیر می شوند و این مورد در سراسر جهان رخ می دهد.

در حالی که فناوری های جدید برای پیش بینی و رسیدگی به بلایای آب وهوایی زودتر می توانند از پیشرفت حمایت کنند، اقدام جمعی قدرتمندترین متحد ما خواهد بود. همکاری عمومی و خصوصی می تواند پیشرفت به سوی آینده ای مقاوم در برابر آب وهوا را در شهرها تسریع بخشد.

مدیریت کاربری زمین برای تاب آوری باید در نظر گرفته شود. ثبات و انعطاف پذیری جوامع نه تنها به کاهش و سازگاری با آب وهوای در حال تغییر بستگی دارد، بلکه به مدیریت پایدار و عادلانه منابع زمین در سطح محلی، به ویژه با توجه به تقاضاهای رقابتی زمین برای غذا، سوخت و فرصت های اقتصادی بستگی دارد.

زمین همچنان تحت فشار جهانی از تغییرات آب وهوایی گرفته تا نیازهای توسعه مسکن و زیرساخت قرار دارد. شهرها امیدوار به پیشرفت هستند زیرا آنها هر روز با بزرگترین بحران های جهان ما با استفاده از راه حل های روی زمین مقابله می کنند.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرها در خط مقدم تغییرات آب وهوایی قرار گرفتند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرها در خط مقدم تغییرات آب وهوایی قرار گرفتند"، کلیک کنید.