شکست رژیم صهیونیستی در انتخابات عضویت کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل

شکست رژیم صهیونیستی در انتخابات عضویت کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل

انتخابات اعضای کمیته حقوق افراد دارای معلولیت در صحن مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزار شد و نمایندگان کشورهای مختلف به بررسی و انتخاب اعضای جدید این کمیته پرداختند. در این انتخابات، رژیم صهیونیستی که به عنوان کاندیدای عضویت در این کمیته معرفی شده بود، موفق به کسب آرای لازم نشد و در نهایت از ورود به کمیته حقوق افراد دارای معلولیت بازماند.

به گزارش ویکی بلاگ، این شکست برای رژیم صهیونیستی که همواره به نقض حقوق بشر و حقوق افراد دارای معلولیت متهم بوده است، نشانه ای دیگر از عدم مقبولیت و مشروعیت جهانی آن به شمار می رود. جامعه بین المللی با این اقدام نشان داد که نمی تواند جنایات رژیم صهیونیستی را در غزه و سرزمین های اشغالی نادیده بگیرد. حملات وحشیانه و بی رحمانه به مردم بی گناه غزه، از جمله زنان، کودکان و افراد دارای معلولیت، بخشی از کارنامه سیاه رژیم صهیونیستی است که همواره با اعتراض و محکومیت جهانی مواجه شده است.

انتخابات اخیر نشان داد که جامعه بین المللی به صورت فزاینده ای به مسایل حقوق بشری و رعایت حقوق افراد دارای معلولیت توجه دارد و اقداماتی جدی برای جلوگیری از نقض این حقوق انجام می دهد. جمهوری اسلامی ایران همچنان به حمایت های خود از حقوق افراد دارای معلولیت ادامه خواهد داد و از تلاش های جامعه جهانی در این زمینه استقبال می کند.
پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست رژیم صهیونیستی در انتخابات عضویت کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست رژیم صهیونیستی در انتخابات عضویت کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل"، کلیک کنید.