عروج ملکوتی شهید جمهور داغ بزرگی بر دل ملت مومن ایران نهاد – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

عروج ملکوتی شهید جمهور داغ بزرگی بر دل ملت مومن ایران نهاد - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی شهید جمهور خدمت و همراهانش پیام تسلیت صادر کرد:

متن این پیام بدین شرح است؛

وَلاَتَقُولُوا لِمَن یُقْتَلُ فِی سَبیلِ اللَّهِ اَمْوَ َتُ بَلْ اَحْیَآءٌ وَ لََکِن لآتَشْعُرُون

و به آنها که در راه خدا کشته می شوند، مرده نگویید! بلکه آنان زندهاند ولی شما نمی فهمید.

دیدم این مشهد چرا هی بی قراری می کند
جای باران، سیل در این شهر جاری می کند
دیر فهمیدم که او اندر فراق خادمش
عزم خود را جزم دارد، گریه زاری می کند

مردم شریف ایران اسلامی، داغداران عروج ملکوتی سید محرومان در سرزمین مجاهدت های خاموش، شهادت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی رییس جمهور محبوب، محجوب و مغتنم مردم مدار و سید محرومان به همراه وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی وسایر شهدای همراه ایشان موجب تاسف و تاثر خدمتگزاران حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در کردستان شهیدپرور گردید.

عروج ملکوتی شهید جمهور خدمت داغ بزرگی بر دل تمامی ملت مومن و شرافتمند ایران اسلامی و آحاد ملل مستضعف جهان نهاد.

شهادت هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران منادی عدالت اجتماعی و امیدآفرینی، فرمانده راستین جبهه مقاومت علیه استکبار و خادم الرضا، در شب میلاد حضرت ثامن الحجج آقا علی بن موسی الرضا (ع) مزد خدمت بی منت وی به ایران اسلامی و پیوستن به خیل عظیم شهدای جهان اسلام از صدر تا حال بود و استکبار ستیزی وی و دادپروری ایشان در مدل مدیریت اجرایی کشور که با رفتار علوی و همت حسینی آراسته بود جلوه ای از مردم سالاری دینی بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی آنرا مغتنم شمردند.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان کردستان با تبریک و تسلیت این شهادت محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و پرچمدار جهان اسلام حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) از خداوند منان خواستاریم که ما را در زمره ادامه دهندگان راه این شهید والامقام خدمت به ملت شریف ایران اسلامی قرار دهد.

تاریخ ایران زمین هرگز رشادت ها، اخلاق مداری، حسن برخورد، مدیریت علوی و منش سرشار از کرامت و معنویت رییسی و یاران شهیدش را فراموش نخواهد کرد.

عزا، عزاست امروز
روز عزاست امروز
خامنه ای رهبر
صاحب عزاست امروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عروج ملکوتی شهید جمهور داغ بزرگی بر دل ملت مومن ایران نهاد – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عروج ملکوتی شهید جمهور داغ بزرگی بر دل ملت مومن ایران نهاد – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.