فروش سینمای ایران در هفته نخست خرداد اعلام شد +جدول

فروش سینمای ایران در هفته نخست خرداد اعلام شد +جدول

فروش سینمای ایران از ابتدا تا یازدهم خرداد ماه به بیش از 43 میلیارد و 552 میلیون تومان رسید؛ همچنین در این هفته 776 هزار و 627 نفر به تماشای فیلم های اکران شده نشستند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ و بنا به اعلام موسسه سینماشهر، فیلم های سینمایی «تگزاس 3» با فروش بیش از 24 میلیارد و 72 میلیون تومان، «مست عشق» با فروش بیش از 7 میلیارد و 656 میلیون تومان، «تمساح خونی» با فروش بیش از 4 میلیارد و 164 میلیون تومان، «سال گربه» با فروش بیش از 3 میلیارد و 519 میلیون تومان، «بی بدن» با فروش بیش از یک میلیارد و 409 میلیون تومان، «قلهک» با فروش بیش از یک میلیارد و 43 میلیون تومان به ترتیب رتبه های اول تا ششم و فروش میلیاردی جدول فروش اول تا یازدهم خرداد ماه بودند.

فیلم های «آسمان غرب» با فروش بیش از 848 میلیون تومان، «ایلیا جستجوی قهرمان» با فروش بیش از 367 میلیون تومان، «ایساتیس» با فروش بیش از 172 میلیون تومان، «نیلگون» با فروش بیش از 63 میلیون تومان، «آپاراتچی» با فروش بیش از 59 میلیون تومان، «نوروز» با فروش بیش از 29 میلیون تومان، «تاوان» با فروش بیش از 19 میلیون تومان، «زنانی که با گرگ ها دویده اند» و «اتاق فرار» هر کدام با فروش بیش از 3 میلیون تومان در رتبه های هفتم تا پانزدهم جدول فروش هفته گذشته جای گرفتند.

همچنین سینمای ایران جمعه 11 خرداد ماه با فروش بیش از 12 میلیارد و 151 میلیون تومان بیشترین فروش و سه شنبه 8 خرداد با 242 هزار و 982 نفر، بیشترین مخاطب را از ابتدای ماه تاکنون داشته است.

فروش سینمای ایران در هفته نخست خرداد اعلام شد

 

فروش سینمای ایران در هفته نخست خرداد اعلام شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروش سینمای ایران در هفته نخست خرداد اعلام شد +جدول" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروش سینمای ایران در هفته نخست خرداد اعلام شد +جدول"، کلیک کنید.