فیلم| آخرین وضعیت سیل زدگان مشهدی

فیلم| آخرین وضعیت سیل زدگان مشهدی

آفتاب نیوز :

شدت بارش سبب ایجاد سیلاب در معابر شهر و جابجایی ماشین های مردم شده است.

همچنین اداره کل مدیریت بحران استان خراسان رضوی در اطلاعیه ای گفت: مردم از تردد غیرضروری در سطح شهر مشهد و شهرستان های درگیر بارندگی و آب گرفتگی اجتناب کنند.
مدیریت بحران استان خراسان رضوی در ادامه نیز مطرح کرد: مردم از رفتن به مناطق حاشیه ای رودخانه ها، نقاط پایین دست، مسیل ها، بوستان های شهر های دارای بارش باران و آب گرفتگی در سطح شهر مشهد و شهر های دارای بارندگی خودداری نمایند.

این اداره تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی مناطق توریستی و گردشگری، بوستان ها و پارک های مشهد تعطیل است.

سرهنگ امیدوار رییس پلیس راهور خراسان رضوی نیز گفت: با توجه به بارندگی اخیر و آبگرفتگی معابر رانندگان از تردد در مسیر های منتهی به میدان جهاد، میدان جمهوری و میدان آزادی خودداری کنند.

محسن داوری فرماندار مشهد نیز درباره وضعیت پس از بارش سیل آسا مطرح کرد: با توجه به بارندگی های زیاد اخیر مشهد به خصوص سمت ارتفاعات بلوار نماز که باعث ورود رسوبات سرافرازان و نماز شد، الان تمام عوامل شهرداری و دیگر نهاد ها در حال تخلیه اب منطقه نماز هستند که به دنبال آن گل و لای آن جمع آوری شود.

وی تاکید کرد: مردم به هیچ عنوان وارد شهر مشهد نشوند و ماشین های خود را بیرون نیاورند تا ما بتوانیم ترافیک داخل شهر را کنترل کنیم و همچنین گل و لای و رسوبات را جمع آوری کنیم.

کافی نیا ادامه داد: سقوط درخت و آب افتادگی منازل و معابر نیز از دیگر مواردی است که تا کنون به سازمان اعلام شده و آتش نشانان در حال عملیات هستند، اما آمار حوادث مرتبط با باران هنوز جمع بندی نشده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| آخرین وضعیت سیل زدگان مشهدی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| آخرین وضعیت سیل زدگان مشهدی"، کلیک کنید.